Golf 8 içerir

@ZITIPAŞA amortisörlü kaputu da kaldırdılar, hava atıyorduk amortisörlü kaput var diye
Sadece amortisörlü kaput olsa yine iyi, torpido halı kaplaması kalktı, eskiden midline araçlar bile 8 hoparlör ile gelirdir., şimdi highline'da alsan, r-line 'da alsan 6 hoparlör ile geliyor, direksiyon tuş takımında direksiyon ısıtma tuşu bile var, tüm opsyonları da ekletsek direksiyon tuş takımında (işlevsiz 3 tane boş tuş) var ama aynı tuş takımına (telefon arama tuşu) koymayan zihniyet..

@forzaGilles dediğiniz gibiyse kapı içindeki kaplama da kalkmıştır. Araç alırken, araç bakarken dikkat ettiğim noktalardan birisiydi buralar. Cidden araç Leon olmuş, Leon da egea olmuştur. Ama cidden yazık kaç euroysa koy fiyat ona göre olsun. C sınıfı standartlarını belirleyen araç bu şekilde ise diğer üreticiler ne yapacak? Birisi arkadan itişi kaldırır diğeri kaliteyi vasata çeker bilmem ne. Akülü arabaya binelim öyleyse

@bf417 el arabası yahut at arabası daha iyi yol tutar sanki. Bu araca gel seninle yol tutalım desen, o ne ola ki? Der

Eskiden bindiğimiz araç kasa yenilediğinde bir heyecan oluşur, bayiye gider inceler, beğenirsek de şartları zorlar değiştiririz mantığı var idi. Golf 7.5'dan sonra bu güncel Golf maalesef ki olmamış. Yeni Audi A3 heyecan yaratan tek otomobil şuan bu segmentte benim için.

@forzaGilles dediğiniz gibiyse kapı içindeki kaplama da kalkmıştır. Araç alırken, araç bakarken dikkat ettiğim noktalardan birisiydi buralar. Cidden araç Leon olmuş, Leon da egea olmuştur. Ama cidden yazık kaç euroysa koy fiyat ona göre olsun. C sınıfı standartlarını belirleyen araç bu şekilde ise diğer üreticiler ne yapacak? Birisi arkadan itişi kaldırır diğeri kaliteyi vasata çeker bilmem ne. Akülü arabaya binelim öyleyse
Kapı ceplerindeki halıyı kaldırmadılar., ama torpido gözündeki halı kaplamayı kaldırdılar,

Anlamadığım şey nasıl bir zihniyettir ki tüm opsiyonları da alsan direksiyon tuş takımında işlevsiz 3 tane boş tuş var ama buna rağmen direksiyona telefon arama tuşu koymuyorsun,

Eskiden midline araçta bile standart olan 8 hoparlör, Mk8 'de Highline'da alsan, R-Line 'da alsan, GTI 'da alsan standart ses sistemi 6 hoparlör ile geliyor.,

Eskiden Golf Mk7 ve Mk7,5 sahibi olmuş bir kişi için C segmentinde (VAG grubunda alınabilecek) araç yeni Audi A3

Kapı ceplerindeki halıyı kaldırmadılar., ama torpido gözündeki halı kaplamayı kaldırdılar,

Anlamadığım şey nasıl bir zihniyettir ki tüm opsiyonları da alsan direksiyon tuş takımında işlevsiz 3 tane boş tuş var ama buna rağmen direksiyona telefon arama tuşu koymuyorsun,

Eskiden midline araçta bile standart olan 8 hoparlör, Mk8 'de Highline'da alsan, R-Line 'da alsan, GTI 'da alsan standart ses sistemi 6 hoparlör ile geliyor.,

Eskiden Golf Mk7 ve Mk7,5 sahibi olmuş bir kişi için C segmentinde (VAG grubunda alınabilecek) araç yeni Audi A3
Golfü Golf yapan küçük detaylardan koltuk alt çekmece ve tavandaki gözlük koyma yeri de yok artık.

Beni en çok endişelendiren konu instagramda yurtdışındaki Golf 8 araçların büyük çoğunluğunda sunroof olmayışı.

Ülkemize gelecek araçları merak ediyorum.

Golfü Golf yapan küçük detaylardan koltuk alt çekmece ve tavandaki gözlük koyma yeri de yok artık.

Beni en çok endişelendiren konu instagramda yurtdışındaki Golf 8 araçların büyük çoğunluğunda sunroof olmayışı.

Ekli dosyayı görüntüle 37133

Logolu Edition.. 

Biz sunroof seviyoruz., bize gelen araçların çoğunda olur diye düşünüyorum., ama arabanın kalitesi ciddi oranda düştü..

Şuan araç bakmış olsam her ne kadar Golf 'ü çok sevsem de Mk8 almazdım, yeni Audi A3 veya 1 serisi bakardım., Mk9 beklemeye geçtik...

Biz sunroof seviyoruz., bize gelen araçların çoğunda olur diye düşünüyorum., ama arabanın kalitesi ciddi oranda düştü..

Şuan araç bakmış olsam her ne kadar Golf 'ü çok sevsem de Mk8 almazdım, yeni Audi A3 veya 1 serisi bakardım., Mk9 beklemeye geçtik...
Yani bende A3 daha güzel diyorum ama gördüklerim hep sline normaline denk gelemedim.

Bu sınıfta güncel kasalar içerisinde A3 ve 1 serisi harici eli yüzü bir araba yok bence de. Onlar da cep yakar.

Volkswagen bugün Mk4'ü güncel teknolojiler ile piyasaya sürsün, bu çirkin ördek yavrusundan daha çok satar bence.

Yani bende A3 daha güzel diyorum ama gördüklerim hep sline normaline denk gelemedim.
Youtube'da 1-2 kez standart orta paket denk geldim., Gerçi fark etmiyor S-Line aabilsek bile hız sabitleyici bile opsiyon olur., matrix led far için kim bilir ne kadar isterler,

Ön kokpit tasarımı efsane olmuş, klima kontrol paneli fiziksel tuşlu, saçma sapan dokunmatik yapmamışlar.,

MMI media ekranı tüm donanımlarda 10,1 inch geniş ekranla geliyor,

Audi Sport logolu 19" jantlar efsane olmuş;

bnbnbmko.jpg

ouı.jpg

fffgghhj.jpg

yuuıo.png

awer.jpg

Merhaba üstadlar ilerde yaptırmak için aceba golf 8 hayalet ekranı golf 7.5 uyarmı?

@cengizceng Kasa değişiminde geriye yönelik uyumlu parça çok zor, şöyle düşünün mk7 aksesuarlarının hangileri mk6 için uyuyor? 

Geri
Üst Alt