Golf 8 içerir

@farukal deseler de yapacak bişey yok. Sonuçta golf :)

206 reklamından esinlenmiş olmalılar..

Ne zaman gelecek bu golf 8 bi canlı görsek bilgisi olan varmı

Baharda ahırdan dışarı çıkan inekler.. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz Bir arayış yok. Bu yeni stil artık VW kalıba ve segmente göre ön tasarım yapıyor. Diğer markalar gibi her segment için aynı tasarımdan vazgeçmiş görünüyor...

Taos'ta yeni vites topuzu ve eski klima kontrol paneli..

T-roc < Taos < Tiguan 

IMG_20201017_204743.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Golf 8 ile ilgili izlenebilecek tüm videoları izledim ama yok arkadaş bir yerden bile olsa çekmiyor beni. Golf 7.5 efsane kasa olarak kalır ve aracımı değiştirme kararı aldığımda Golf 8'e asla bakmam büyük rezillik.

Golf 8 ile ilgili izlenebilecek tüm videoları izledim ama yok arkadaş bir yerden bile olsa çekmiyor beni. Golf 7.5 efsane kasa olarak kalır ve aracımı değiştirme kararı aldığımda Golf 8'e asla bakmam büyük rezillik.
Bence yollarda gördükçe göz alışacak ve zamanla herkes çok beğenecek. Her yeni kasada benzer şeyler oluyor :)

Daha mk8 in adam gibi bir rengini gormedim videolarda en yakisani ve duzgunu saf beyaz sanirim. Renkleri bile insani itiyor kendisinden. Sarı desen değil yeşil desen degıl, kirmizisi kirmizi gibi degil turuncu gibi degil ne kadar tuhaf bir arac olmus, vw bence mk8  bir araci alinir yapan adı mi yoksa kalitesi ve sundukları mi diye bir deneme yapiyor olabilir. Zira mk8 golf adı ile değilde auris yada i30 adı ile çıksaydı inanilmaz elestiri alirdi en azindan dış tasarım olarak, ki zaten bir Asya tarzı HB olmus tasarımı.

@ZITIPAŞA amortisörlü kaputu da kaldırdılar, hava atıyorduk amortisörlü kaput var diye

Bu arabaya mı 350 kağıt bayılacaz avuçlarını yalasınlar

Geri
Üst Alt