Golf 8 içerir

ogzogz

Paylaşımcı Üye

İsim
Ogz

Videoyu izleyince Golf 7'yi aldığım gün geldi aklıma. Bu video da Golf 8 alma simülasyonu gibi olmuş.

Kapı sesi biraz daha mı tok, bana mı öyle geldi😁 ( bir de araç dizel )

Darısı isteyen (daha iyisini de isteyen) herkesin başına.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Furkan6616 @doganersin  evet, Volkswagen’in ön tasarım ile ilgili arayışlarının devam ettiğini düşünüyorum.IMG_20200706_232926.jpg

Yeni Tiguan'da (facelift de denilebilir ancak epey değişiklik var) ki ön tasarım bence olmuş. 

Golf'ün tasarımına gelirsek, üretimi durmuş olan eos ve  scirocco severleri de golf'e çekmek isteyecekleri bir tasarım yapmışlar diye düşünüyorum. Far yapısı ve ön yapısı bana öyle gibi geldi. 

Fotoğraflar illaki fikir verir ama yanıltıcı olup olmadığını çıplak gözle görünce göreceğiz.

Yeni trendi ID serilerini kapsam dışı bırakmak olmaz.

Ekli dosyayı görüntüle 35270

Ekli dosyayı görüntüle 35271
Daha önceden ülkemizde olan, yenilenen ve gelecek olan araçlar üzerinden bakınca ID'yi dışarıda bırakmıştım. 

Diğer firmaların elektrikli modellerine göre (tesla hariç) ID tasarım olarak daha iyi (hatta suv olan daha araba gibi olmuş ) diyebilirim. 

Genel olarak elektrikli araçlarda hava girişi ihtiyacı olmadığından ve rüzgar direncini azaltmak için daha düz ön hatlara sahip olması mantıklı.

Bu da elektrikli araçlara uzaydan gelmiş imajı veriyor. 

Mk5 yine de Mk8 kadar kötü değildi., 8 tam fiyasko., bu nesilde markanın C segmetinde lokomotifi yeni kasa A3 kayacak gibi duruyor..
Güzel olmasına gerek yok mk7ler güzel kalsın nasıl olsa bu şartlarda yeni araba almak zor ülke şartlarına göre mevcut araçlarımızla sahip çıkmak gerek

Almanya'daki yeğenimle konuştum, golf 8 orada da pek bir fark/heyecan yaratmamış. kısaca bana dönüp bakacağın bir araba değil demişti.. yani sorun sadece bize özel değil.

Geri
Üst Alt