Farda sürtme izi

snoppy

Katılımcı Üye

İsim
Erhan
Haftasonu kendi hatamdam dolayı farda sürtme meydana getirdim. Sizce zımpara, pasta vs. gibi işlemlerle bu sürtme izi gideribilebilir mi? 

farr.jpg

Merhaba Hocam. Hafif pasta cila ile geçer bence. Ayrıca alt kısımda olması şans olmuş. Aydınlatmayı engelleyecek bir durum da yok.

Haftasonu kendi hatamdam dolayı farda sürtme meydana getirdim. Sizce zımpara, pasta vs. gibi işlemlerle bu sürtme izi gideribilebilir mi? 

Ekli dosyayı görüntüle 35217
Derin çizik gibi görünüyor. Tam geçirmez fakat şuanki görünümünü iyileştirecektir.

Zımpara işine girerseniz tümünü yaptırmanız gerekebilir. Çiziğin derinliğine kadar inerse de incelecektir. Zımpara yaptırmadan bir de büyük polisaj makinesi değil de küçük olanlarla müdahale ettirin uygulama yaptırırsanız. Benim tavsiyem böyle kalması ve sadece pasta cila yaptırmanız. Diğer türlü daha da kötü olabilir.

Far ışığına maruz kalan yerdeki ince çizikler geçecektir. Derin olan çizik de altta ve uzaktan bakınca belli olmayacak şekilde kapanacaktır.

Geçmiş olsun. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkür ederim. Tamponda da sürtme/çizik izleri var ama inanın umrumda değil, plastik parça. Ama far camında olması biraz canımı sıkıyor.

RS Servis gibi mini onarım yapılan yerlere mi gitmek iyi olur sizce?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt