Multimedyadaki golf resmi hk

Ertan Kaya

Üye
İsim
Ertan
Merhaba aracına sonradan 6.5 inc multimedya taktırmıştım. Ekrandaki golf resmi kayboldu sorun ne olabilir

IMG_20200703_221705.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam açılış logosunu değiştirip denediniz mi kodlamadan. Herhangi bir açılış logosunu kodlayınca gelir diye tahmin ediyorum. Bugda kalmış gibi 

Vag Kablom var. Ama nasıl ve nereden yapacağım kodlaması bilmiyorum

@Recep Gül denedim hocam olmuyor. Gti, gte, egolf, family hepsinde denedim ve resetledim

@Recep Gül denedim hocam olmuyor. Gti, gte, egolf, family hepsinde denedim ve resetledim
Kodlamayı doğru yaptığınıza emin misiniz hocam? Yani bu araç baştan beri görünmüyor olsaydı anlayabilirdimde,demek ki varmış... Görsellerin hafızadan silindiğini zannetmiyorum. Ama kodlamayı denediğiniz halde gelmemiş olması da gerçekten ilginç

Logoyu değiştirdiğniz kanalda Birde BYTE 17'den  menü stilini değiştirmeyi deneyin,ama öncesinde byte 17 'nin fotoğrafnı çekin yedeğini almak babında. Teybi resetleyin Menü değişmiş stili değişmiş olacak. Birde böyle deneyin

@Recep Gül Hocam ya kablodan(ver. 17.1.3) yada cihaz sonradan takıldığı için (araç 2013) byte 17 de menüleri göremiyorum. Açılış logolarında sıkıntı yok istediğim logoyu ekleyebiliyorum. Logoların hepsi arasında resetleyip geçiş yaptım tek tek ama araç görüntüsü gelmedi bir türlü

@Recep Gül Hocam ya kablodan(ver. 17.1.3) yada cihaz sonradan takıldığı için (araç 2013) byte 17 de menüleri göremiyorum. Açılış logolarında sıkıntı yok istediğim logoyu ekleyebiliyorum. Logoların hepsi arasında resetleyip geçiş yaptım tek tek ama araç görüntüsü gelmedi bir türlü
Son çare, teybi fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyin hocam, yinede olmuyorsa başka bir sıkıntı var, çözmek lazım

Geri
Üst Alt