819 Media Appconnect Aktivasyonu

@forjust1day benim arakadaşın 2016 Jetta comfortline teybi. Ankarada vag alidelen açılmaz bu dedi. Ne kadar doğru bilemedik. Uzaktan bağlantıyla falan bakılamaz mı vcds kablo ile.

Emeğinize sağlık hocam.

Foruma özel bi maliyet çalışması yapıp fiyat belirleyebilirseniz sevinirim ve 819 kodlu ekran bulmaya çalışıp sıraya girerim

Emeğinize sağlık hocam.

Foruma özel bi maliyet çalışması yapıp fiyat belirleyebilirseniz sevinirim ve 819 kodlu ekran bulmaya çalışıp sıraya girerim
Hocam konu üzerinden fiyat yazmak pek dogru olmaz bu işlemin elbet bir karşılığı olacak ama forumdan yaptırmak isteyen arkadaşlar olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım 

@forjust1day Öncelikle gayretleriniz sonucu Yeni çözümlerin için Tebrik ederim. zaman zaman Forum adına Bu tarz Faydalı işler yapmış olsan da , Tek taraflı olması Forum Kurallarımız ile çatışmakta. Ticari bir amaç / gaye içerisinde olunan her konu ve kişilerin Bunu Kurallarımız gereği yerine getirebilmesi için ;

Ticari Gelir Elde Etmek Maksatlı Açılan Tüm Konular - Yorumlar  vb Durumlar için;

Temel Dayanaklarımız;

1- Forum Sponsoru Olunması,

2- Sponsor Olunamıyorsa;Foruma Özel  (Anlamlı ciddi )Fiyat Uygulanabilmesi,

3- Her  Ticari türden işler - Satış ve yapılan işlemler için  Şeffaflık, Samimiyet ve Güven ortamı sağlanmalı ve Forum Aracı Kullanılmış olacağından  Gerekli Teknik Destek/ İlgi ve müşteri Memnuniyeti Gerekmektedir.

4-Alım satım ilanları için Mevcut Kurallar Geçerlidir.

Tüm Bunlar Sağlandığında Her iki Taraf içinde Karşılıklı Fayda sağlanmış olacağından Forumun Bilgi Tecrübe Paylaşımlarının yanı sıra Mevcut Üyelerimizin Bu tarz hizmet alma noktasında da faydası olmuş olacaktır ki işte o zaman Doğru Olanı Yapmış oluruz. Tek Taraflı Ticari Çıkar Amaçlı Paylaşımların Üyelerimiz Dahil Foruma Bir Katkısı Olmayacağı, Aksine Forum sayfamıza ve Sponsorlarımıza da Zarar vereceği Aşikardır.

Bu konu Sadece Şahsınıza Ait olmayıp ,Herkes için Geçerli Bir Durumdur.

Lütfen Konunuzu bu Bilgiler Işığında Güncelleyerek, Foruma Özel Fiyat Uygulama Yapacaksanız Bunu Açık Bir Şekilde Belirtmenizi ve Tüm Forumun Güvenli Bir Şekilde Faydalanabilmesi adına Gerekli Tedbirleri Almanızı tavsiye eder Yapacağınız Tüm işlemleri Bu kriterler Doğrultusunda Yapmanızı dileriz.  Keyifli forumlar .

Golftutkusucom Forum Yönetimi Adına  Ender Hoca.

Ender hocam öncelikle hayırlı akşamlar dilerim. 2017 yılında foruma üye oldum ve geçmiş bir forum kültürüm mevcut. Bu zamana kadar yaptığım Retrofitleri forumda paylaştım hemde klavuz şeklinde. Sizde beni takip eden forum uyelerindensiniz ve nasil isler yaptığımı ve yardımcı olduğumu biliyorsunuz. Ayrica forumdaki bir cok üyemiz benim şahsen tanır şahsen tanimayan bircok üyemizde telefonla ulaşmıştır ve hepsine yardımcı olmuşumdur. Bu göndermiş olduğunuz mesaji açıkcası ben anlayamadım. Eğer sponsorluk İstiyorsaniz foruma sponsorda olabilirim. Ayrica forum yöneticimiz MSE muhammed beni iyi tanır acc yaptığımda kendisine hicbir çıkar gözetmeksizin yardımlarım olmustur Onunda ayni şekilde bana olmuştur ve hala görüşmekteyiz. Bu yazmış olduğunuz mesajı biraz daha detaylı ve açıklayıcı şekilde dm üzerinden yazabilirseniz çok memnun olurum @Ender

@forjust1day Öncelikle gayretleriniz sonucu Yeni çözümlerin için Tebrik ederim. zaman zaman Forum adına Bu tarz Faydalı işler yapmış olsan da , Tek taraflı olması Forum Kurallarımız ile çatışmakta. Ticari bir amaç / gaye içerisinde olunan her konu ve kişilerin Bunu Kurallarımız gereği yerine getirebilmesi için ;

Ticari Gelir Elde Etmek Maksatlı Açılan Tüm Konular - Yorumlar  vb Durumlar için;

Temel Dayanaklarımız;

1- Forum Sponsoru Olunması,

2- Sponsor Olunamıyorsa;Foruma Özel  (Anlamlı ciddi )Fiyat Uygulanabilmesi,

3- Her  Ticari türden işler - Satış ve yapılan işlemler için  Şeffaflık, Samimiyet ve Güven ortamı sağlanmalı ve Forum Aracı Kullanılmış olacağından  Gerekli Teknik Destek/ İlgi ve müşteri Memnuniyeti Gerekmektedir.

4-Alım satım ilanları için Mevcut Kurallar Geçerlidir.

Tüm Bunlar Sağlandığında Her iki Taraf içinde Karşılıklı Fayda sağlanmış olacağından Forumun Bilgi Tecrübe Paylaşımlarının yanı sıra Mevcut Üyelerimizin Bu tarz hizmet alma noktasında da faydası olmuş olacaktır ki işte o zaman Doğru Olanı Yapmış oluruz. Tek Taraflı Ticari Çıkar Amaçlı Paylaşımların Üyelerimiz Dahil Foruma Bir Katkısı Olmayacağı, Aksine Forum sayfamıza ve Sponsorlarımıza da Zarar vereceği Aşikardır.

Bu konu Sadece Şahsınıza Ait olmayıp ,Herkes için Geçerli Bir Durumdur.

Lütfen Konunuzu bu Bilgiler Işığında Güncelleyerek, Foruma Özel Fiyat Uygulama Yapacaksanız Bunu Açık Bir Şekilde Belirtmenizi ve Tüm Forumun Güvenli Bir Şekilde Faydalanabilmesi adına Gerekli Tedbirleri Almanızı tavsiye eder Yapacağınız Tüm işlemleri Bu kriterler Doğrultusunda Yapmanızı dileriz.  Keyifli forumlar .

Golftutkusucom Forum Yönetimi Adına  Ender Hoca.
Peki hocam neden ender elektronik gibi yerler tavsiye ve tercih edilmesi için teşvik edilirken içimizden birisi bu işleri yapınca taşlanıyor. Onlarca örnek gördüm yazmayayım dedim. Tuna bu forumda sayısız kişiye menfaat sağlamadan yardım etti. Ben şahitlik ederim. Şimdi mi forum vs kural vs çıktı karşısına. Çok içten söylüyorum etik değilsin. 

Ender hocam öncelikle hayırlı akşamlar dilerim. 2017 yılında foruma üye oldum ve geçmiş bir forum kültürüm mevcut. Bu zamana kadar yaptığım Retrofitleri forumda paylaştım hemde klavuz şeklinde. Sizde beni takip eden forum uyelerindensiniz ve nasil isler yaptığımı ve yardımcı olduğumu biliyorsunuz. Ayrica forumdaki bir cok üyemiz benim şahsen tanır şahsen tanimayan bircok üyemizde telefonla ulaşmıştır ve hepsine yardımcı olmuşumdur. Bu göndermiş olduğunuz mesaji açıkcası ben anlayamadım. Eğer sponsorluk İstiyorsaniz foruma sponsorda olabilirim. Ayrica forum yöneticimiz MSE muhammed beni iyi tanır acc yaptığımda kendisine hicbir çıkar gözetmeksizin yardımlarım olmustur Onunda ayni şekilde bana olmuştur ve hala görüşmekteyiz. Bu yazmış olduğunuz mesajı biraz daha detaylı ve açıklayıcı şekilde dm üzerinden yazabilirseniz çok memnun olurum @Ender
Değerli hocam Yazınızdan Üzerinize Alınmışlık olarak hissediyorum . Açıklamam Gayet net olmuş diye Düşünürken Daha da Detay isterseniz  Telefonum sizde olacak Rahatlıkla arayıp Sormak istediğiniz sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Açıklama Gayet net Ne siz nede Bir başkası Ticari Amacınız varsa Şayet belirli Kurallara uymamız hepimiz adına en doğru olanıdır. 

Sizi  de Takip ediyorum Evet Doğrudur ; Birçok kişiyi Paylaşımlarını beğendiğimden Çabalarını takdir ettiğimden yada  Güvenlik ve Kontrol amaçlı takipteyim, Lakin forumu  Ticari maksatla daha önce de ihlal ettiğinizi hatırlatmak isterim,

Ben Herhangi Bir isim Telafuz dahi etmeden @MSE Muhammed Hocam örneğini daha öncede olduğu gibi yineleyerek bir nevi aynı işleri yaptığınızdan savunma amaçlı kullandığınızı düşünüyorum umarım öyle değildir.

Burda Size Karşı Bir Durum yok. Açıkçası Kim olursa aynı şey geçerlidir Bu ben yada Herhangi Bir Forum Yönetimi de dahil.

Biraz Geriye Gidersek Çok bilindik bir Yönetici Arkadaşımızında forumdan Ayrılma Sebebi Aynı Ticari Kaygıdır.

Son olarak İçiniz Rahat olacak diye Yamak istedim.  Verdiğiniz Örnekte @ mse Muhammed Hocam her ne kadar Çok iyi tanıdığım Bildiğim Yüyüze görüştüğüm Bir şahıs olsa da Aynı kurallar ona da geçerlidir. Kaldı ki Kendisi Bugüne Kadar Asla Bu şekilde Bir Durumun içerisine girmemiştir.

Emekleriniz ve Katkılarınız Elbette Çok fazla Bunlar içinde Şahsınıza Teşekkür ederim. Lakin Yanıldığınız Nokta Bunların Karşılığını forumu Kullanarak Almanızı Kendinizde Hak görmenizdir.

Asıl Amacımız Sizlerde Dahi Kurallar Gereği Herkesin Fayda görmesidir.

Sponsor olacaksınız diye bir zorlama da yok Zaten Uygun Koşullar sağlanırsa Sponsor Ounabiliniyor.

Sizin Yapabileceğiniz Bu konuda Faydalanmak İsteyen Forum Üyelerimize Uygun Bir Fiyatla bu işi Yapabilmeniz Olacaktır.

Sizleri Ksııtlamak yada Forumdan Dışlamak gibi bir amacımızın olmadığı Gibi Bu şekilde Düşünceye kapılmanız bile bizleri üzecektir.

Konunun Anlaşıldığını umarak Keyifli Forumlar diliyorum. @forjust1day Tuna Hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Peki hocam neden ender elektronik gibi yerler tavsiye ve tercih edilmesi için teşvik edilirken içimizden birisi bu işleri yapınca taşlanıyor. Onlarca örnek gördüm yazmayayım dedim. Tuna bu forumda sayısız kişiye menfaat sağlamadan yardım etti. Ben şahitlik ederim. Şimdi mi forum vs kural vs çıktı karşısına. Çok içten söylüyorum etik değilsin. 
Çok Net cevabımız Şu olur hocam;

Onlar forumda Konu açarak mevcut potansiyel Müşteri kitlesiyle ticareti yoktur.

Yapılacak yada sağlanacak kazanç için forumun ismi ve içeriği  kullanılması ayrı Yönlendirme ayrıdır değerli hocam.

Çok Net cevabımız Şu olur hocam;

Onlar forumda Konu açarak mevcut potansiyel Müşteri kitlesiyle ticareti yoktur.

Yapılacak yada sağlanacak kazanç için forumun ismi ve içeriği  kullanılması ayrı Yönlendirme ayrıdır değerli hocam.
Bana da cevap hakkı doğduğu için yazıyorum hocam. Sadece gülüyorum. İyi forumlar.

Muhammed hocamın ticaret yaptığını belirtmedim beni iyi tanıdığını belirtmek istedim. Üst mesajımda konu üzerinden fiyat vermek istemedim ticari olmasin diye o konuda da hassasiyetim olduğu anlaşılmıştır. Özel mesaj atan arkadaşlara fiyat veririm ama diyorsanız fiyat belirle ilk mesajımı güncelleyip fiyat belirtirim

edit: yönetim kurallari gereği foruma fiyat eklenmiştir 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt