Boya koruma / seramik kaplama

Mecalone

Üye
İsim
Eray
Araç
GOLF 2019 MK7,5 1.6 TDI 115 PS HIGHLINE DSG / PURE WHITE
Herkese günaydın selamın aleyküm ve hayırlı cumalar.

aracıma seramik kaplama yaptırcam bi tanıdığım yapacak kullanacağı markayı sordum nasiol zr53 kullancam dedi ben pek bilmiyorum nedir ne değildir o yüzden önerilerinizi bekliyorum teşekkürler 🙏🏻 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mecalone Yerli ürün olduğunu söylüyorlar :)  Başka bi fikrim yok ürünün hepsiburada sitesinde satışı mevcut. Lakin yaşadığınız çevrede iyi araştırın. Seramik olayı hassas geri dönüşümü olmayan birşey.. Uygulaması ve ürün malum önemli.. Keyfiniz pişmanlığa dönmesin..

Ben Antalya Meguiars ta yaptrdım uygulamayı. Deep crystal m688 kullanılan ürün işçilikleride uzun süreden sonra beni memnun eden tek işyeri.. 

Keyifli forumlar

@Mecalone Yerli ürün olduğunu söylüyorlar :)  Başka bi fikrim yok ürünün hepsiburada sitesinde satışı mevcut. Lakin yaşadığınız çevrede iyi araştırın. Seramik olayı hassas geri dönüşümü olmayan birşey.. Uygulaması ve ürün malum önemli.. Keyfiniz pişmanlığa dönmesin..

Ben Antalya Meguiars ta yaptrdım uygulamayı. Deep crystal m688 kullanılan ürün işçilikleride uzun süreden sonra beni memnun eden tek işyeri.. 

Keyifli forumlar
Kullanan birisi olup bana geri dönüş yapan olsa iyi olur aslında çünkü bende pişman olmak istemiyorum sonuçta aracım daha yeni tonla para verip aldım bide keyif pişmanlığa dönmesin 

ortalama seramik kaplama fiyatları nerelerde arkadaşlar?
Ben 800₺ yaptırcam ama çok yakın arkadaşım kendisi her şey ona ait ben sadece yanında durup yardım etcem o kadar 

@Mecalone Seramik kaplama yeni tip dolandirciliktir, hicbir ise yaramaz, bosuna parani harcama
Bu kişisel görüşün sanırım çünkü o kadar test yapılıyo yani ve benim aracım garaj arabası değil maalesef kuş pisliği bıkkınlık verici bi durum 🤦🏻‍♂️

@Mecalone Seramik kaplama avrupada hemen hemen hicbir yerde yok, sadece cok lüx araclara cok kaliteli olanlari yapiliyor, 5 bi euro falan tutar

Daha önce kendimde yaptirdim golfüme, hicbir ise yaramiyor, o teslerde tamamiyla reklam amacli, kus pisligi ciddi sorun, bunun icin ben branda kullaniyorum, seramik kaplama hicbir ise yaramamisti bu konuda

Zaten yaptirdiktan 1-2 ay sonra anlarsin ne oldugunu ama yazik paraya

Illede yaptiracaksan kendin alip  yap, yapanlarin zaten birsey bildigi yok, senden daha iyi-özenli yapmaz, 300 liraya mal olur, ben sadece tamponlar ve farlar icin kaplama tavsiye ederim

Geri
Üst Alt