Golf 7 Direksiyonu Çevirince Gelen Ses

Skyline

Katılımcı Üye

İsim
Musa
Arkadaşlar 2015 golf 7 aracımda bir kaç gündür fark ettiğim durum, direksiyonu araç durur vaziyette iken hafif şekilde sağ sol yaptığım zaman, sağa dönerken bir tık sesi gibi ses geliyor, nasıl desem sanki orada bir boşluk var gibi, sorun nedir nedendir? Konu hakkında bilgisi olan var mı acaba?

Edit: video

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak bu konulara göz attım ama bunlar tam olarak benim sorunumu yansıtmıyor sanki, birazdan bir video çekeyim daha net anlaşılacaktır diye düşünüyorum

Upvote 0
@Musaaksoy Ben de maalesef duyamadım tam olarak ama sanki direksiyonda boşluk varmış ta "dup-dup" gibi bir ses geliyor.

Kulaklıkları bulamadım, telefonda zor.

Bir de yeni 1.5tsi a3 lerde direksiyonu çevirince fren balatalarının tutmasına benzer "garc-gurc" sesleri geliyor, birkaç kullanıcı bu konuda şikayetçi olmuştu.

Upvote 0
@tiesay aynen hocam tam olarak o şekilde bir ses geliyor Dup Dup gibi yani boşluk var gibi, ben de öyle hissettim, ama direksiyonda bir sıkıntı yok, sadece ses var

Upvote 0
ÇIT sesi olarak tahmin ediyorum. Bu ses direksiyon çevirince başka marka araçlarda da var.

Upvote 0
Hocam bende de bukadar az değil , bende gacırtılı hafif vuruntulu ses gelirdi konu açıp video da atmıştım. Sorun kendiliğinden çözüldü ve şöyle çözüldü uzun yola çıkmam gerekti korkarak çıktım ama mecburen çıktım ve yolculuk bittikten sonra birde baktım ses kesildi. Noldu ne bitti hiç anlamadım tabi sizde dikkat edin belki kesilir kendiliğinden

Upvote 0

Geri
Üst Alt