R line tampon sorunsalı.

beratx

Üye
İsim
Berat
Herkese iyi forumlar.

Yavaştan 2015/16 model aracımı rline’a çevirmeye başlıyorum. İstediğim parçalar da düştükçe alıyorum. R line tampon düştü anlaştım fakat sizden istanbul kağıthanede tamponu benim adıma görmenizi istesem yardımcı olur musunuz? Arkadaş hhiç kullanmadığını ve orjinal oldugunu söyledi. Devir kötü,güvenmediğimden değil ama insan yüzde yüz de emin olmak istiyor.

Sizden ricam yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
@beratx hocam hiç kullanılmamış rline Tampon çok şüphe uyandırıyor. Hem de orjinal. Görüntülü görüşme ile incelemeyi talep edin. 

Buradan biri çıkarsa çok daha iyi olur tabi. 

Upvote 0
Hepinize ilgi alakanız için çok teşekkğr ederim. Talep ettim yarın resmini çekerim veya bakmaya arkadaş gelirse gösteririm dedi. Şüphe çekecek veya başka bir tavrı olmadı arkadaşın. Aldım ama kullanmadan arabamı sattım dedi. Boyatmış ama takmamış. Logo görmek için resim istedim atarım dedi müsait vakit. Nırmal resimlerden de anlaşılmıyor zaten.

Sağolsun gruptan bir arkadaş bakacak. [emoji106]
a3a6343ec88d7dbab81699a1b9fc303d.plist
5a3dd302456e12ed1196a09eab48c9c2.png
da7d95cbc692c77d87bb47df2c71ff6a.png
c71073acee54a17a15a92e43b52d5f28.png

Upvote 0
2b35cf43589ba6c9b7269f6057e143f4.jpg

Upvote 0
@beratx hocam her şey düzgün olsa bile kargoda ezilme, kırılma, hasar gibi bi sıkıntı çıkabilir. Streçlendiğine göre kutu vs falan yok. Bence en güzeli İstanbul'dan bi arkadaşın yardımcı olması, mümkünse tabi. 

Orjinalliği konusunda R tamponu bilen arkadaşlar yorum yapacaktır zaten. 

Upvote 0
Arka tampon Taiwan olsa da problem değil ki zaten. Arka tamponta herhangi bir trim vs. yok oturmayan. Toplam kedi gözleri ve difizör dahil 4 parça. Yani bence normal bir r line arka tampondan daha pahalı ise almanıza gerek yok. Ön olsa o biraz sıkıntılı. Krom trimleri oturtmak biraz tecrübe istiyor ne kadar olsa da %100 orjinal gibi oturmuyor. %90 oluyor :)

Yani fiyatı uygun is alın, uygun değil ise taiwan alın, bu parçada boyayı söktüreceksiniz, tekrar boyatacaksınız vs. iş. 

Upvote 0
Arka tampon Taiwan olsa da problem değil ki zaten. Arka tamponta herhangi bir trim vs. yok oturmayan. Toplam kedi gözleri ve difizör dahil 4 parça. Yani bence normal bir r line arka tampondan daha pahalı ise almanıza gerek yok. Ön olsa o biraz sıkıntılı. Krom trimleri oturtmak biraz tecrübe istiyor ne kadar olsa da %100 orjinal gibi oturmuyor. %90 oluyor [emoji4]
Yani fiyatı uygun is alın, uygun değil ise taiwan alın, bu parçada boyayı söktüreceksiniz, tekrar boyatacaksınız vs. iş. 
Burada çok sevdiğim boyacı arkadaşım var. Boyayı almak kaydıyla bana bedava boyar. Normal tampona göre yarı yarıya diyeyim. Önü de düşerse ki zor düşüyor bekler alırım artık. Zaten zamanla yavaş yavaş yapıyorım.

Upvote 0
[mention=4630]beratx[/mention] hocam her şey düzgün olsa bile kargoda ezilme, kırılma, hasar gibi bi sıkıntı çıkabilir. Streçlendiğine göre kutu vs falan yok. Bence en güzeli İstanbul'dan bi arkadaşın yardımcı olması, mümkünse tabi. 

Orjinalliği konusunda R tamponu bilen arkadaşlar yorum yapacaktır zaten. 
Hocam onu kargo değil de nakliye yapabiliriz gibime geliyor. Kargo normal gönderim ile 250den aşağı getirmez onu

Upvote 0
@beratx Sorması ayıp kaç paraya alıyorsunuz hocam, şu konuya bir açıklık getirirsekde gerçekten ucuz mu değil mi anlasak :D Kedi dili ve difizör yoksa tamponda size pahalıya mal olabilir çünkü. 

Upvote 0
selam, buradaki rakama alcaksanız bence hiç gerek yok, difüzör verilmiyor serviste bidolu para boyası badanası 3.500₺ gecer sana maliyeti bence al uzakdoğu arka tamponun orjinal olmaması önemli değil bence...

ilanı incele seti 2200₺ küsür...

F3A1BBE7-6373-491F-9C93-ED2688465F7E.jpeg

49B57927-274A-4C74-8BAD-952040C1978C.jpeg

F7CDE593-B0A1-4E03-9BF7-279BA33D45C2.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@metinkar Metin abiye katılıyorum, ön olsa kesinlikle bulursan Orj al derim ama arka için bu paralar değmez, kedi gözü vs. difizör derken astarı yüzünü çok geçer. Set parasına arka almış olursun.

Upvote 0

[mention=4630]beratx[/mention] Sorması ayıp kaç paraya alıyorsunuz hocam, şu konuya bir açıklık getirirsekde gerçekten ucuz mu değil mi anlasak [emoji3] Kedi dili ve difizör yoksa tamponda size pahalıya mal olabilir çünkü. 
Est hocam önemli olan tabiki düşünceleriniz ama ben taiwan için sıkıntı yaşayan arkadaşlarımı duymuştum. Burada da bir arkadaşım var tam oturmayan kısımlar var. Mesela far yıkama kapakları çok eğreti duruyor. Bir de satarken eskisi tak yenisi sök olsun istemiyorum. Orjinal istiyorum açıkçası. Olursa da arka taiwan ama ön kesinlikle orjinal [emoji106]

Upvote 0

Geri
Üst Alt