Hemen servise götür?

mapiper

Üye
İsim
hüseyin
Arkadaşlar daha önce de yazmıştım belki hatırlayan olur 2018 1.6 comfort var bende dsg. Şimdi 2018 Temmuz çıkışlı olduğu için bugün itibariyle anında 2. Bakım uyarısı geldi zaten bir ayrıdır her gün hatırlatıyordu sağolsun :)  şimdi aracın 15 binkm veya bir yıl hangisi önce dolarsa servis zamanının geldiğini biliyorum önceki araçlarımdan ancak bu sefer şehir dışındayım ve Temmuz 15 inde geleceğim bu süre zarfında da sadece uzun yol yapacağım gün aracı kullanacağım aslında. Kısacası gençler kardaşlar bu arabayı bi 15 gün sonra İstanbul a geldiğimde servise sokmsam olur mu? Olay bu! Uzun yolum toplamda 1200 km. Maksimum 

Buradan gelecek yorumlar sizin aklınızdaki şüpheyi gidermeyecektir. 100 tane "sorun olmaz" cevabı alsanız da yine de servidi arayıp teyit edeceksiniz. 

O yüzden servisi aramanız tavsiye ederim. 

Not: Kovid nedeniyle bayiler servis periyotlarından 2-3 aylık ötelemeler yaptı, işinize yarayabilir. Kabul etmezlerse kovid endişesi nedeniyle gelemeyeceğinizi belirtin, ısrarcı olun, risk grubunda olduğunuzu belirtin vs... 

Yaratıcılığınıza kalmış.  :)

Ben konusmustum, 1500km ve yaklasik 3 ay gecikmeyi gormezden geliyoruz covid19 sebebiyle demisti, 15 gun icin hicbir sey olmaz diyorum. Tabiki yinede arayip sorun, burayada yasarsiniz :)  3 ay once oyle dediler bana

@mapiper sorun olmaz, servisler bombos sinek avliyorlar :) kirmizi hali ile karsilarlar, garantiyide sorun etmezler cünkü para kendi ceplerinden cikmiyor, önemli olan yillik haracinizi ödemeniz, garantiyi bozup bu haractan mahrum kalmak istemezler

Şu anki yağ ile15000 den sonra sadece  6500 km yol yapmış bir araçtan bahsediyoruz ?

Diğer tarafta motorun 365 gün 6 saati doldu bisey olurmu endisesi ?

Vw doguşa kalsa ?

5 vakit namazın bile kazası yok telafisi yok der!  

Der de ? (cemaat inanırsa??)

10 gün 20 gün servise geç kalmak cehennem azabı çektirir hurafeleriyle milleti korkutmuslar vakti zamanında ??

Yazık!!!

Elalem (hristiyan alemi) aynı yağlan 

2 yıl 30 bin gidiyor (long life III)

Aslında söylediğiniz her şeye katılıyorum biröşey olmayacağını ben de biliyorum. Vwnim uygulamasında canlı sohbette dördünden kısa sürede getirin diyor. Kurumsal konuşmak zorunda önceki aracım opeldi sıfır almıştım 2016 benzinli otomatik ikinci bakımını 2 ay geciktirdim hatta km olarak en az 5 bin geçmişti hiçbir sorun olmamıştı

buna benzer sorun geçen sene bande de olmuştu. eğer aracı kullanıyorsak maksimum 1 ay gecikmeyi veya 1000 km yol yapmayı öneriyoruz, kesinlikle bu sınırı geçmeyin geçecekseniz müsait olduğunuz herhangi bir serviste yaptırın demişlerdi. bende gün değil de km sınırım gelmişti, onu da 350 km kadar geçmiştim. 

@mapiper sorun olmaz, servisler bombos sinek avliyorlar :) kirmizi hali ile karsilarlar, garantiyide sorun etmezler cünkü para kendi ceplerinden cikmiyor, önemli olan yillik haracinizi ödemeniz, garantiyi bozup bu haractan mahrum kalmak istemezler
Neredeki servis o sinek avlayan eskişehirde kuyruk var

Arkadaşlar daha önce de yazmıştım belki hatırlayan olur 2018 1.6 comfort var bende dsg. Şimdi 2018 Temmuz çıkışlı olduğu için bugün itibariyle anında 2. Bakım uyarısı geldi zaten bir ayrıdır her gün hatırlatıyordu sağolsun :)  şimdi aracın 15 binkm veya bir yıl hangisi önce dolarsa servis zamanının geldiğini biliyorum önceki araçlarımdan ancak bu sefer şehir dışındayım ve Temmuz 15 inde geleceğim bu süre zarfında da sadece uzun yol yapacağım gün aracı kullanacağım aslında. Kısacası gençler kardaşlar bu arabayı bi 15 gün sonra İstanbul a geldiğimde servise sokmsam olur mu? Olay bu! Uzun yolum toplamda 1200 km. Maksimum 
hangi şehirdesiniz ?

@bf417 Istanbulun en büyük servislerinden birtanesi dogus city-esenyurt'a servise götürdüm, normalde önümde 20 arac kadar olurdu, gittigimde bir ben ve bir tane passat vardi, iceriside bostu, sordum isler nasil, abi gördügün gibi dedi, koskoca serviste islere bakan birtane formen vardi, bütün masalar kapaliydi

Geri
Üst Alt