Satış danışması

Furkan724

Üye
İsim
FurkN
2019 Model golfüm var ilana da koydum burada görmüşsünüzdür kaplamalı mı yoksa beyaz halinde mi satmalıyım sizce 2 resmi de koyacağım fikirlerinizi bekliyorum 

08E8B383-7C9D-4433-8178-1E50BE5E7FC5.jpeg

9EBA56DB-7871-49D8-A5CD-6D3CC36F3CCC.jpeg

Merhabalar hocam,

Eğerki kaza boya vs yok ise alıcı ile anlaştıktan sonra expere girerken sokturulebilir fakat bir olumsuzluğa karşı veya vazgeçmeye karşı kaplamanın parasını karşı taraftan alırsınız egerki aracı almazsa birşey çıkmadığı takdirde..

Hocam bu tamamen zevk işi, aracı alacak kişi kaplamalı da isteyebilir. Bence ilana böyle koyun, istenildiği halde kaplama sökülerek teslim edilir diye not düşersiniz, bence uğraşmaya gerek yok.

Benim aracımda kaplamalı ama ben şahsen kaplamalı aracı satın almam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kaplama yaptırmayı herkes ister ama kaplamalı aracı herkes almak istemez. O yüzden satmaya karar verdiysen mutlaka söktürmeni tavsiye ederim. Çünkü aracı sen ben gibi spor seven de var, aile aracı olarak almak isteyen de. 

Zevk işidir, isteyen kaplamalı arar isteyen stock arar. Siz o kadar para harcamış kaplama yaptırmış ve ruhsata işletmişsiniz. Bu parayı çöpe atmaya gerek yok bence ama sizin müşteri portföyünüzü de sınırladığı kesin. 

3'e 5'e bakmıyorum acil satmam gerekiyor diyorsanız, kaplamayı panjuru vs. söküp orjinal satın. Düzgün fiyatlara ilanda çok durmaz. 

Merhabalar hocam,

Eğerki kaza boya vs yok ise alıcı ile anlaştıktan sonra expere girerken sokturulebilir fakat bir olumsuzluğa karşı veya vazgeçmeye karşı kaplamanın parasını karşı taraftan alırsınız egerki aracı almazsa birşey çıkmadığı takdirde..
karşı taraftan almak mı? ekspertiz ücreti bile sıkıntı çoğu zaman kaplama parası hiç olmaz... 

iyi simi soru işaretleri kalmaması adına çıkartıp rahatça tertemiz satın

Arabada hata boya yoksa içiniz rahat olsun. Ben olsam kaplamalı halini ilana koyardım, açıklamaya da anlaşılması halinde kaplamanın sökülüp ekspertize sokulabileceğini yazardım. Gerçekten almaya niyetli olan kişiden de kaplamanın güncel masrafını ekspertizden önce talep eder, satıştan düşerdim. Adam kaplamayı söktürdükten sonra canı sıkılıp almaktan vazgeçse, kaplamayı söktürdüğünüzle kalırsınız. Her ihtimali göz önünde bulundurmak lazım, karşılıklı güven meselesi her zaman çalışmayabiliyor. Kaplamanız da gayet hoş duruyor, bu haliyle beğeneni de çok olacaktır. 

Geri
Üst Alt