Aracimin degeri nedir?

Hayırlısı olsun. 

Şu anda arabanın 2020 model güncel sıfır fiyatını bildiğimiz için (215.000tl) 2019 model 2.el fiyatı yadırganabilir. Ancak unutmamak gerekiyor ki şu anda satılan tüm 2. El araçlar olması gerekenden daha pahalı fiyatlandığı için bu araç neden olması gereken fiyattan yazılsın ki? 

Bir de tabi sıfır golf bulabilmek mümkün değil, olsa da acaba hala 215000tl mi sormak lazım. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
1 Temmuzda teslim alacak olan arkadas 215 bin lira ödeyecek, metalik renkli @Areshh

Bu durumda 210 bin liranin altinda olur piyasasi

uçuk bir rakam değil mi? ya da ne kadar uçmuş rakamlar

...

Bayilerde araç yoksa ne zaman gelir  deyince belli değil cevabı alınıyorsa 

Bu arac 220 bin eder. (Net 220 eder)

Bayilerde arac varsa 5 temmuza / 13 temmuza teslim 21 temmuza gemiden iniyor verin kaparoyı bekleyin teslimatı muhabbetleri dönüyorsa bayilerde ?

O zaman bu araba 205 bin lira eder. (Yada bayide 215 bin ken ben 206 bin vermem)

İlk ihtimaldeki duruma karaborsa deniyor iste (mecburen)

Allah ekmeğe karaborsa yarattırmasın !!!

Anahtarsiz giris calistirma opsiyonu da olaymis ben talip olurdum, artik benim icin olmazsa olmazim.

Umarim gönlünüze göre müşteri bulursunuz. Hayirli satislar dileri.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam Selamlar,

ben 2020 model derin siyah renk aracı 215' e aldım, seramik kaplama, cam filmi, kaput koruma da dahil.

Evet bayilerde araç yok ancak yinede fiyatın yüksek olduğunu düşünüyorum. Tabii ki yorum amaçlı yazıyorum, yoksa herkesin malı kendine değerli ve serbest piyasada istediğin fiyatı talep edebilirsin. Şimdi ben 215' e almış biri olarak bu fiyatı görünce çok garipsedim ancak 15 gün sonra 150.000 TL lik aracını 160.000 TL ye satan birisi için fiyat gayet normal de görünebilir :)

Hayırlı satışlar olsun.

Geri
Üst Alt