Golf 7,5 f1 kulakçık

Mecalone

Üye
İsim
Eray
Araç
GOLF 2019 MK7,5 1.6 TDI 115 PS HIGHLINE DSG / PURE WHITE
Herkese hayırlı günler,

F1 kulakçık almayı düşünüyorum alıp pişman olan var mı ya da alma şu sebepten dolayı iyi değil diyen var mı? 

Kırmızı aldım  süs  niyetine   güzel gozukuyor 

@Mecalone Ben 7 ye aldım ali exp.den sözde uyumlu diye. Taktım sinyal ve silecek kollarına çarptı çıkardım attım sonra

Elimde var dusunurseniz

Benim araçta fabrikasyon vardı, sorar mısınız bana şimdiye kadar hiç kullandın mı? Hayır. Aksine bazen parmağımın çarpıp vites düşürmesine bile sebep oldu. Süs niyetine takacaksanız o ayrı ama fonksiyonel olarak kullanmak istiyorsanız pek tavsiye etmem. Şahsi görüşüm bu tabii ki. Benim araçta olmasaydı aramazdım neden yok diye. 

Benim araçta fabrikasyon vardı, sorar mısınız bana şimdiye kadar hiç kullandın mı? Hayır. Aksine bazen parmağımın çarpıp vites düşürmesine bile sebep oldu. Süs niyetine takacaksanız o ayrı ama fonksiyonel olarak kullanmak istiyorsanız pek tavsiye etmem. Şahsi görüşüm bu tabii ki. Benim araçta olmasaydı aramazdım neden yok diye. 
Sadece görüntü amaçlı çünkü manuel pek kullanmıyorum zaten 

50 tl den vereyim hocam duruyor bosta. İlk alindiginda sinyallere deyiyor diye traslama islemi yapilmasi gerekiyordu. Bu islemi yaptim ben kollara deymez. Cift tarafli bantla takabilirsin.

Geri
Üst Alt