TRAMER TRAFİĞE CIKIŞ TARİHİ SORUNU

efrem

Yeni Üye
İsim
ersel
Merhaba arkadaşiar..

Yarın antalyadan 2016 model highline golf alacağım ruhsatta araç trafiğe çıkış tarihi 2016 lakin tramerden şase no ile detay sorgu yaptığımda aracın trafiğe çıkış tarihi 2014 olarak geliyor ?? araç sahibi aracın 2016 eylül ayında bayiden aldığını ve faturasının mevcut olduğunu komple yetkili servis bakımlı olduğunu söylüyor kafam karıştı ne yapmalıyım ?

Merhaba arkadaşiar..

Yarın antalyadan 2016 model highline golf alacağım ruhsatta araç trafiğe çıkış tarihi 2016 lakin tramerden şase no ile detay sorgu yaptığımda aracın trafiğe çıkış tarihi 2014 olarak geliyor ?? araç sahibi aracın 2016 eylül ayında bayiden aldığını ve faturasının mevcut olduğunu komple yetkili servis bakımlı olduğunu söylüyor kafam karıştı ne yapmalıyım ?
Tramer sisteminde sorun olabilir hocam. Araç 2016 model ise sorun yoktur 

İlk tescil tarihi ruhsatta 2016 model ancak tramer sorgusunda araç trafiğe çıkış tarihi 2014 neden böyle olduğunu anlayamadım ve şüphelendim..

Plaka eski bir plaka olabilir. Daha önce başka bir araçta kullanıldıysa o aracın bilgileri geliyor olabilir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba arkadaşiar..

kardesim bu konuda en iyi bilgi sana sigortacin verir varsa tanidigin sor yoksada herangi bi trafik sigortasi yapan kisi aracin yedi gecmisini gorur

motor ve ya şasi varsa paylaşır mısın,merak ettim bakayım sistemden

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yardımlarınız için teşekkür ederim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt