Martı Spoiler

O kalan silikon izi pasta cila ile falan çıkmıyor malesef uğraştırıcı bir iş :) 4 parça gti-r spoiler kullanıyorum 2 senedir. Çift taraflı bantla yapıştırmıştım, sorun yaşamadım 
Bende çift taraflı bant düşünüyorum 

Ben biraz sadelikten yana olduğum için sadece Martı spoiler istiyorum başka bi müdahale düşünmüyorum ve yaparsam çift yönlü bant veya silikon bant ile uygulama yaparım 

@Mecalone hocam siyah silikonla yaptı tuningçi sanırım çok sert az bişey dışa taşmış tırnakla kazıdım da çok sert inşallah yarın öbür gün boyaya zarar vermez komple kaplama niyetim varda :D  

@Mecalone hocam siyah silikonla yaptı tuningçi sanırım çok sert az bişey dışa taşmış tırnakla kazıdım da çok sert inşallah yarın öbür gün boyaya zarar vermez komple kaplama niyetim varda :D  
İnşallah sorun yaşamazsın daha sonra 

@Mecalone inşallah hocam. ama beyaza siyah gider aslında ama araç rengi yaptırsanız daha iyi olur ben araç rengi yaptırdım emanet gibi durmasın diye

@Mecalone yani araç sizin zevk sizin :)  beyaz da güzel durur photoshoptan anlayan birine bir tasarım yaptırsanız fena olmaz :D  

Spoylerden yana benim de tercihim martıdan yanda. Düz olanlar da güzel ama pek kendini göstermiyor, spoylersiz haliyle bir farkı yok gibi geliyor.

Hazır konusu açılmışken ben de bir fikir alayım. Aracımın rengi turmeric sarı. Amacım hiçbir zaman apaçiliğe kaçmadan araca güzel bir sportif görüntü kazandırmak. Sizce spoylerin rengi siyah mı daha yakışmış yoksa aracın renginde mi?

Siyah

4DFA4C14-6AED-407D-8A53-A7501A749470.jpeg

Turmeric Sarı

51CCF7A8-ACF7-4278-BF60-1DD02170A353.jpeg

Spoylerden yana benim de tercihim martıdan yanda. Düz olanlar da güzel ama pek kendini göstermiyor, spoylersiz haliyle bir farkı yok gibi geliyor.

Hazır konusu açılmışken ben de bir fikir alayım. Aracımın rengi turmeric sarı. Amacım hiçbir zaman apaçiliğe kaçmadan araca güzel bir sportif görüntü kazandırmak. Sizce spoylerin rengi siyah mı daha yakışmış yoksa aracın renginde mi?

Siyah

Ekli dosyayı görüntüle 35002

Turmeric Sarı

Ekli dosyayı görüntüle 35003
İkiside kendi içinde güzel birisi siyah jant siyah ayna ve siyah spoiler yapmış güzel olmuş diğeri sade güzel olmuş bence 

İkiside kendi içinde güzel birisi siyah jant siyah ayna ve siyah spoiler yapmış güzel olmuş diğeri sade güzel olmuş bence 
Tabi öyle de değerlendirmek lazım. Kendi aracımda şu an R stickerlar, gri ayna kapağı ve flap spoyler harici hiçbir modifiye unsuru yok. Jant olarak gun metal proteria almayı planlıyorum. Aslında siyah jantlar hariç ilk fotoğraftaki araç gibi bir görüntü var kafamda. 

Tabi öyle de değerlendirmek lazım. Kendi aracımda şu an R stickerlar, gri ayna kapağı ve flap spoyler harici hiçbir modifiye unsuru yok. Jant olarak gun metal proteria almayı planlıyorum. Aslında siyah jantlar hariç ilk fotoğraftaki araç gibi bir görüntü var kafamda. 
Aslında araç rengi olan daha bi bütün duruyo daha orjinal duruyor açıkçası 

Geri
Üst Alt