comfortline- bluetooth

nyhavn

Yeni Üye
İsim
huseyin
arkadaslar; aracim 1.2 tsi comfortline

surus konfor paketi var, bundan dolayi direksiyonum highline pakette yer alan deri cok fonksiyonludur.

uzerinde telefon simgesi olan birkac tus var ama bu ozellik aktifmidir, tam olarak anlayamadim..

dahil degil ise bunu ek donanimlarla kullanma sansim var midir?

tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

bletooth varsa aracınızda telefon simgesini aramaları cevaplandırmak için kullanabilirsiniz

Artık blutooth standart comfortlineda.  Sizin araç ta yeniyse sizdede vardır. Yok eskiyse  o tuş boş ve işlevsizdir

@nyhavn

Aracınızı yeni aldıysanız connectivity package adında bir paket standart olarak geliyor. Bu paket sayesinde araç ile telefon Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor ve telefon görüşmeleri ve telefondaki müzikleri araç hoparlörlerinden dinleme imkanı doğuyor. Direksiyon üzerindeki telefon açma tuşundan telefonu açabiliyorsunuz. Diğer tuş sesli komut sistemine ait, comfortline da pasif.

Tam olarak ne Zaman standart olduğunu bilmiyorum fakat sanırım yakın bir geçmişte.

Honour81 dedi:
@nyhavn

Aracınızı yeni aldıysanız connectivity package adında bir paket standart olarak geliyor. Bu paket sayesinde araç ile telefon Bluetooth üzerinden bağlantı kuruyor ve telefon görüşmeleri ve telefondaki müzikleri araç hoparlörlerinden dinleme imkanı doğuyor. Direksiyon üzerindeki telefon açma tuşundan telefonu açabiliyorsunuz. Diğer tuş sesli komut sistemine ait, comfortline da pasif.

Tam olarak ne Zaman standart olduğunu bilmiyorum fakat sanırım yakın bir geçmişte.
bir noktayı düzeltelim,  diğer tuş yani sağ taraftaki insan kafası olan tuş pasif değil, onun görevi; eğer telefon görüşmesini aracın hoparlöründen değil de telefondan yapmak istiyorsanız bu tuşa basıyorsunuz ve görüşmeyi telefondan yapıyorsunuz

Honour81 dedi:
@nyhavn

Yanıt veriyorum:

Haziran'ın 20'sinden sonra gelen tüm Comfortline araçlarda bu donanım standart olarak mevcuttu.

aracim, 2014 model olup, subat 2014 trafige cikislidir

silvershadow dedi:
@nyhavn

Yanıt veriyorum:

Haziran'ın 20'sinden sonra gelen tüm Comfortline araçlarda bu donanım standart olarak mevcuttu.
hocam emin misiniz benim aracım temmuz üretimli comfortline ama bluetooth yok. direksiyonda tuşlar var ancak hizmet dışı diyor. fotoğraflarını ekleyeceğim az sonra

4b1279b6db7f23cbecae8354d94d056b.jpg
1e4b492863a75eb1f1dfea342164b2d1.jpg
fde647abff21eb356a67d835470bfdb4.jpg

aracım nisan 2015 çıkışlı ama BT malasef yok, tuş takımı vs. var fakat bt aparatları mevcut değil boş yere uğraşmayın hocam

2015 model bu segment arabada BT olmaması saçmalıktan başka birşey değil, bu durumu bilerek aldım ama uyuz olmuyor da değilim

@atakom

Ben de yeni aldım 2 gün önce ama bluteooth connectivity standart değil, ek ğcret ödedim.

Golf 1.2 tsi 110hp aracımı aralık 15 te aldım bluetooth var ve calısıyor şaseden araştırdığımda arabanın üretim yerini üretim yılı 2016 gözüküyor.. Şanslıyım sanırım şuan da Apple carplay uygulaması calısıcak mı onu denicem..

erdincarda dedi:
Golf 1.2 tsi 110hp aracımı aralık 15 te aldım bluetooth var ve calısıyor şaseden araştırdığımda arabanın üretim yerini üretim yılı 2016 gözüküyor.. Şanslıyım sanırım şuan da Apple carplay uygulaması calısıcak mı onu denicem..

Güle güle kullanın hocam. Ağustostan sonra gelen araçların üretim yılı bir sonraki yıl olarak görünür. Ülkemizdeki yasalar gereği bizdeki model yılı eski oluyor ;)

Geri
Üst Alt