Discover Pro mib2 std

@yavuzbattal Nedir Radyo'da ki dert? Bende de bisey var Radyo'da cozemiyorum ama sanirim Anten sistemi ve yoldaki Çekim gücü degisimlerinden oluyo.
Aracım 2014, o dönemlerde de radyoda frekanslarda ciddi cızırtılar oluyordu. Hatta bazı arkadaşlar mediaları güncelletince sorunun giderildiğini yazmışlardı. Ben aracın anten sisteminden kaynaklı olduğunu düşünürdüm hep. Sonra da fark ettiyseniz araçlarda tekrar antene döndüler. Bu sebeptendir diye tahmin ediyorum.

selam ustadalar 

2015 golf7 highline orjinal multimedyasına orjinal bağaj logolu geri görüş kamerası taktırabilir miyim ? park pilot acılcınca arac ön arka yaklaşma çizgileri ile çalışıyor kamera bağlatsak görüntü ile çalışır mı ? 

@Deniz16 CarPlay serviste cok yüksek fiyata açılıyo. Unite bulursaniz bilesen kaldirip ve carplay crackleniyor, o şekilde yaptirabilirsin.

@yavuzbattal Evet Phase Diversity anten kullanilmis ve basta baya sorun yasanmis yazilim guncellemesine kadar dedigin gibi bende duydum bi arkadastan. Gold 7.5 larda farkli bi anten sistemine geçilmiş olabilir, üstadlarla bakıyoruz bakalim bisey çıkacak mi. Çok etkilemiyor aslında ama taktim kafaya işte araştırıyorum.

@emrdmrc 6.5" ekranli olan ise Unite muhtemelen 819 kodludur, ona kamera takamazsin. 824 ise takabilirsin. 5.8" ekranli olansa onu bilmiyorum maalesef.

@Musaaksoy Golf 7.5 ve 8 ler artık shark antene dönüş yaptılar. En azından 7.5 lerde gözlemlerim bu yönde.

@yavuzbattal shark antenin altı boş. Sadece süs. Navigasyon alırsan, navigasyon anteni oluyor orada. Radyo ile alakası yok

@CemK Hocam selamlar.

Yeni Tiguan'da Discovery Pro Mib3 opsiyon olarak alınabiliyor.

Bu cihazda kablosuz Appconnect de mevcut.

Bu cihaz şu an Avrupa'da satılıyor mu? 

Geri
Üst Alt