Golf Comfortline Geliştirme Hk

Areshh

Üye
İsim
Emre
Merhaba,

1.5 TSI DSG 150 BG Siyah renk Golf aldım ancak bu araç için orijinalliğini bozmadan ufak tefek oynamalar yaparak dış taraf için görüntüsünü iç taraf için de konforunu geliştirmek istiyorum. 

Araç görüntüsü bu sizce öncelikle bu aracın dışı için neler yapabilirim?

benim aklıma gelenler şunlar oldu: Jant, geri görüş kamerası 

görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

jant.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Öncelikle hayırlı olsun. Akla ilk gelen j farlar ve jantlar oluyor. İkisi görüntüyü oldukça değiştiriyor. Net anlaşılmadığı için de film yoksa film tavsiye ederim.

Öncelikle hayırlı olsun. Akla ilk gelen j farlar ve jantlar oluyor. İkisi görüntüyü oldukça değiştiriyor. Net anlaşılmadığı için de film yoksa film tavsiye ederim.
hocam bayi film yapacak ama bu yapılmış hali mi yapılmamış hali mi onu bilmiyorum henüz teslim almadım :)  Jant benim de aklımda ancak far konusundan hiç anlamıyorum J far dediğinizin avantajı ne olur tam olarak ve maliyet olarak ortalama ne olur bana?

Tekrar hayırlı olsun hocam

Ilk alınması gereken fotodaki

Sizi de baklava.xls excel dosyasina ekledim

e276298fbf8b7abffa888b716138c4f0.jpg

Tekrar hayırlı olsun hocam

Ilk alınması gereken fotodaki

Sizi de baklava.xls excel dosyasina ekledim

e276298fbf8b7abffa888b716138c4f0.jpg
İnşallah yeriz Bülent hocam :)  zaten bende insülin direnci var fotoyu görünce bittim :)

@Areshh hayırlı olsun şimdiden. Öncelikle kendi fikirleriniz neler? Bunlar doğrultusunda hareket ederek sitede yeterince konu bulabilirsiniz. Mesela yeni araç alırken nelere dikkat etmeliyim? Ya da jant konusu? Cam filmi vs..  Google'da aranmasını istediğiniz kelimeyi ardından bir boşluk ve site:golftutkusu.com yazarak aratırsanız daha faydalı olur. 

@HONEY bu dosyaya yeni üyeleri ve ilk defa konu açacakları da eklemek lazım.

[mention=18606]Areshh[/mention] hayırlı olsun şimdiden. Öncelikle kendi fikirleriniz neler? Bunlar doğrultusunda hareket ederek sitede yeterince konu bulabilirsiniz. Mesela yeni araç alırken nelere dikkat etmeliyim? Ya da jant konusu? Cam filmi vs..  Google'da aranmasını istediğiniz kelimeyi ardından bir boşluk ve site:golftutkusu.com yazarak aratırsanız daha faydalı olur. 
[mention=11839]HONEY[/mention] bu dosyaya yeni üyeleri ve ilk defa konu açacakları da eklemek lazım.
Haha o zaman uçan kuşun bile borcu olur

@Areshh hayırlı olsun şimdiden. Öncelikle kendi fikirleriniz neler? Bunlar doğrultusunda hareket ederek sitede yeterince konu bulabilirsiniz. Mesela yeni araç alırken nelere dikkat etmeliyim? Ya da jant konusu? Cam filmi vs..  Google'da aranmasını istediğiniz kelimeyi ardından bir boşluk ve site:golftutkusu.com yazarak aratırsanız daha faydalı olur. 

@HONEY bu dosyaya yeni üyeleri ve ilk defa konu açacakları da eklemek lazım.
hocam çok teşekkür ederim, öncelikle jant yenilemek istiyorum ama google da bir sürü bilgi kirliliği var birinin ak dediğine diğeri kara diyebiliyor çıkarlarına göre :)

burada aslında daha çok jantını değiştirip deneyimleyen ve bana bir jant tavsiyesi olan olur mu diye düşündüm.

benim kendi araştırmalarıma göre Dijon ve Durban Jantı beğendim lakin bunların orijinal ve düzgününü bulmak da zor sanırım. Bir de konfor düşürdüğüyle ilgili bazı bilgiler var kullanan arkadaşlar yorumlarsa çok mutlu olurum konfor hissedilir seviyede değişiyor mu gerçekten?

ben baklava dosyasına her daldan adayım sanırım :)

hocam çok teşekkür ederim, öncelikle jant yenilemek istiyorum ama google da bir sürü bilgi kirliliği var birinin ak dediğine diğeri kara diyebiliyor çıkarlarına göre :)

burada aslında daha çok jantını değiştirip deneyimleyen ve bana bir jant tavsiyesi olan olur mu diye düşündüm.

benim kendi araştırmalarıma göre Dijon ve Durban Jantı beğendim lakin bunların orijinal ve düzgününü bulmak da zor sanırım. Bir de konfor düşürdüğüyle ilgili bazı bilgiler var kullanan arkadaşlar yorumlarsa çok mutlu olurum konfor hissedilir seviyede değişiyor mu gerçekten?

ben baklava dosyasına her daldan adayım sanırım :)
Bilgi kirliliği var mutlaka. Her yazılana inanmayın tabiki. Mantığınıza yatıyorsa bilgi yerine ulaşır. Evet sadece bilgi yetmez tecrübe gerekir. 

Aracınızı bi alın binin derim.

Kullanım amacınıza Göre değişiklik gösterir jant. Konforlu olsun derseniz üzerindeki gayet konforlu. Biraz görüntü biraz daha iyi yol tutuşu derseniz (16  inç de yol tutuşu fena değil) 17 inç genellikle tercih edilen dijon bulabilirsiniz. Eğer daha sportif daha sert ve haliyle doğru orantılı olarak 16 inç'e göre daha konforsuz olan 18 inç durban da tercih edebilirsiniz.

Ben de tam bunu belirtmek istiyorum. Siz öncelikle araştırın, neler yazılmış okuyun ona göre mutlaka arada doğru bişey yazanları bulacaksınız. 

Size tavsiyem öncelikle olduğu halde kullanıp daha sonra algıda seçicilik başlayarak etrafta hatırı sayılır golf görecek ve ona göre kafanızda sekillenecektir.

Bilgi kirliliği var mutlaka. Her yazılana inanmayın tabiki. Mantığınıza yatıyorsa bilgi yerine ulaşır. Evet sadece bilgi yetmez tecrübe gerekir. 

Aracınızı bi alın binin derim.

Kullanım amacınıza Göre değişiklik gösterir jant. Konforlu olsun derseniz üzerindeki gayet konforlu. Biraz görüntü biraz daha iyi yol tutuşu derseniz (16  inç de yol tutuşu fena değil) 17 inç genellikle tercih edilen dijon bulabilirsiniz. Eğer daha sportif daha sert ve haliyle doğru orantılı olarak 16 inç'e göre daha konforsuz olan 18 inç durban da tercih edebilirsiniz.

Ben de tam bunu belirtmek istiyorum. Siz öncelikle araştırın, neler yazılmış okuyun ona göre mutlaka arada doğru bişey yazanları bulacaksınız. 

Size tavsiyem öncelikle olduğu halde kullanıp daha sonra algıda seçicilik başlayarak etrafta hatırı sayılır golf görecek ve ona göre kafanızda sekillenecektir.
Hocam tavsiyeniz için teşekkür ederim. Şöyle ki görüntü olarak en çok Durban' ı beğendim ancak konfordan da çok vazgeçmek istemiyorum bu nedenle düzgün temiz bulabilirsem Dijon almaya karar verdim umarım doğru karardır :)

aracın üstündeki lastikle jantla da deneyimlemek isterim ancak bu durumda üstündeki lastik 2. el olmuş olacağı için ederinde düşüş olur diye kullanmak istemedim. Forumda Hita' dan Dijon' a geçen arkadaşlar varsa yorumları benim için çok önemli olacaktır.

Teşekkürler. 

@Areshh Arabayi nekadara aldiniz? donanimlari hakkinda bilgi verirmisiniz mahsuru yoksa

215 e aldım hocam comfortline 1,5 dsg

cam filmi seramik kaplama kaput koruma da dahilmiş

Merhaba,

1.5 TSI DSG 150 BG Siyah renk Golf aldım ancak bu araç için orijinalliğini bozmadan ufak tefek oynamalar yaparak dış taraf için görüntüsünü iç taraf için de konforunu geliştirmek istiyorum. 

Araç görüntüsü bu sizce öncelikle bu aracın dışı için neler yapabilirim?

benim aklıma gelenler şunlar oldu: Jant, geri görüş kamerası 

görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 34925
Dostum hayırlı olsun kazasız belasız kullan. Bende bayide cam film ve seramik kaplama yaptırmış biri olarak işlemler yapılmadı ise ara vazgeçtiğini söyle.

umarım seramik koruma da yaptırmıyorsundur. Dışarı da daha kaliteli ve uyguna yapılıyor çünkü 

Dostum hayırlı olsun kazasız belasız kullan. Bende bayide cam film ve seramik kaplama yaptırmış biri olarak işlemler yapılmadı ise ara vazgeçtiğini söyle.

umarım seramik koruma da yaptırmıyorsundur. Dışarı da daha kaliteli ve uyguna yapılıyor çünkü 
çok teşekkür ederim üstadım ancak ben bu işlemler için ekstra ücret ödemedim. bu seramik kaplama ve kaput koruma olayından da çok anlamıyorum açıkcası araca bir zararı olmaz değil mi? herhangi bir olumsuz etkisi olmaz ise yapsınlar çünkü dediğim gibi ücret ödemedim :)

Geri
Üst Alt