Golf 6 Trendline Aracıma Jant Ve Lastik Önerisi

Temelreis

Üye
İsim
Sefa
Merhabalar foruma yeni katıldım. Konuyu buraya açtım ama yanlış yere açtıysam mazur görün. =) Konuya girecek olursam ; 2012 model 1.4 tsi beyaz renkli aracımın jant kapakları gözüme çok batmaya başladı ve çelik jant almaya niyetlendim. Ancak bu konularda çok fazla bilgim olmadığı için siz değerli forum üyelerinden, tecrübeli arkadaşlardan yorum öneri beklemekteyim. Lütfen değerli yorumlarınızı esirgemeyin. Benim için önemli olan konular ; 1) Yay takmak istemiyorum 2) Konforu çok fazla kaybetmek istemiyorum 3) Replika mı olsun Orjinal mi karar veremiyorum? Ancak heralde ilk tercihim orjinal 17 inç bir jant olacak. Ayrıca bütçem fazla değil o yüzden jant lastik birlikte almam gerekiyor 2. el olarak =) Son olarak takım olarak scirocco jantı olan donington jant buldum (17 inç) benim aracıma yakışır mı sizce ? Vereceğiniz cevaplar , değerli yorum ve önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhabalar foruma yeni katıldım. Konuyu buraya açtım ama yanlış yere açtıysam mazur görün. =) Konuya girecek olursam ; 2012 model 1.4 tsi beyaz renkli aracımın jant kapakları gözüme çok batmaya başladı ve çelik jant almaya niyetlendim. Ancak bu konularda çok fazla bilgim olmadığı için siz değerli forum üyelerinden, tecrübeli arkadaşlardan yorum öneri beklemekteyim. Lütfen değerli yorumlarınızı esirgemeyin. Benim için önemli olan konular ; 1) Yay takmak istemiyorum 2) Konforu çok fazla kaybetmek istemiyorum 3) Replika mı olsun Orjinal mi karar veremiyorum? Ancak heralde ilk tercihim orjinal 17 inç bir jant olacak. Ayrıca bütçem fazla değil o yüzden jant lastik birlikte almam gerekiyor 2. el olarak =) Son olarak takım olarak scirocco jantı olan donington jant buldum (17 inç) benim aracıma yakışır mı sizce ? Vereceğiniz cevaplar , değerli yorum ve önerileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.
Hoş geldiniz hocam. 

Önceliğiniz orijinal jant olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 30838

Canlısı çok daha güzel duruyordu ama araç basıktı, 3.5 cm yay ile çok güzel durur donington.

Şu jant da harika bence.17 replikasını gördüğümü hatırlıyorum ama 17 nasıl durur bilemiyorum. Araştırmak lazım.

Gti 35. yıl jantı diye geçiyor sanırım.

images (12).jpeg

images (13).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@frknyldrm @frknyldrm  Hoşbulduk hocam teşekkür ederim. Valla resimde de güzel gözüküyor donington ancak ben yay değiştirmek istemiyorum acaba orjinal yaylı resim mi attığınız ? 35. yıl da efsaneymiş =)

@Temelreis hocam oncelikle foruma hos geldiniz.

Golf 7den once ben de kisa bir sure golf 6 kullandim. Bende replika polo gti janti vardi ama satmayacak olsam golf 6 highline janti alir keyfime bakardim. Sahsen cok yakistigini dusunuyorum. 

17 jant saniyorum ki bahsettiginiz tum kriterleri karsilar. 

Vag grubu c ve d segment araclarin hemen hemen hepsinin janti olcu olarak size uyar. 

Yerinizde olsam orjinal ikinci el vw seat skoda jantlarina bakip oyle karar verirdim.

Mumkunse orjinal her zaman daha iyidir.

Replika almak isterseniz de alacaginiz urunun tse belgesi olmasina dikkat edin ve bilinen bi markadan almaya calisin derim. 

@cevboz  Hoşbulduk üstadım. Teşekkür ederim değerli yorumların için. Öncelikli olarak orjinal jant almak benimde niyetim replika kullanacak kadar bilgiye sahip değilim diyelim. =) Bir sayfada scirocco nun orjinal jantı olan doningtonu gördüm üstte de sağolsun furkan hocam resmini atmış güzel gözüküyor. Ancak ben orjinal yay kullanmak istiyorum ve basmak vs nasıl olur bilemiyorum o yüzden değerli yorumlara ihtiyacım var.

Golf 6 ya golf6 highline jantı bulursanız çok yakışır.Başka jant ve replikalara hiç bulaşmayın.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@cevboz  Hoşbulduk üstadım. Teşekkür ederim değerli yorumların için. Öncelikli olarak orjinal jant almak benimde niyetim replika kullanacak kadar bilgiye sahip değilim diyelim. =) Bir sayfada scirocco nun orjinal jantı olan doningtonu gördüm üstte de sağolsun furkan hocam resmini atmış güzel gözüküyor. Ancak ben orjinal yay kullanmak istiyorum ve basmak vs nasıl olur bilemiyorum o yüzden değerli yorumlara ihtiyacım var.
Mk6 highline jantı 

@frknyldrm  Üstad highline jantı resimdeki mi ? İsim olarak ne geçiyor ve kaç inç bunlar ?

Geri
Üst Alt