J FAR KASKOMU YOKSA ÇIKMAMI?

Erhan21e

Yeni Üye
İsim
Erhan
Dün gece bi kazaya karıştım aracı kaskodan mı yaptırsam yoksa çıkma far bulabilirmiyim abiler sorarım size help plz tamaş 8-9 bin fiyat verdi kasko nish oto bakırköy e yönlerdirdi ama fiyat veremedi kasko yolluyor parçaları dedi. 

20200626_031825.jpg

Hasar sadece dış camda ise far tamiri yapan yerlerde sadece camı değiştirilebilir hocam. Kafanız rahat olsun istiyorsanız kaskodan yaptırın kesinlikle.

İç kısmında hasar var mı? Fotoğrafı yakınlaştırınca görüntü bozulduğu için anlayamadım.

@frknyldrm uzunlar ve kısa farlar çalışıyor ama gündüz j farı titriyor kırılmış:( teşekkürler tüm yanıtlar için tramer 8 binden korkmayın diyorsunuz özetle öyle anladım abiler dogrumu?

Kesinlikle hiç korkmanıza gerek yok benimde cam çatlamıştı kaskodan değiştirdim serviste sonuçta faturası var fotoğrafları var tramerde 2200 görünmesi umrumda değil. Alacak olan kişi az çok bu araçların parçalarının ne kadar olduğunu bilir diye düşünüyorum.

Tekrardan geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kasko varken faydalanmak lazım @Erhan21e hocam, @caglar_61 hocamın dediği gibi hasarımızı kaskodan yaptırmayacaksak kasko yaptırmanın ne anlamı var?

8 bin az değil ama gündüz farında sıkıntı var diyorsunuz. Sadece cam hasarı olsa cepten yaptırın derdim ama içinde de sıkıntı var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
6500 lira "tek" sol mk7,5 led farın servis fiyatı...

Orjinal Çıkmasını tek olarak 3500-4000 den aşağı bulamazsınız (çiftine çıkmacılarda 7-8 bin para dönüyor)

Adres ?

Mantık olarak kaskoya isaret ediyor?

Ama ben olsam ? 

Kaskocumu ararım !!

Kasko yarın bozulduğu takdirde halihazırda en son 1300 liraya (şubat 2020 de ) yaptırdığım (en tepeden %60 nazarsızlık indirimli) fiyat ?

Yeni kasko döneminde 3700 e fırlayacaksa 

Sonraki yıl anca %30 (ikinci basamak) indirimiyle  2800 liraya düsecekse

Ondan sonraki yıl (%40 indirim) 2400 e düsecekse

Sonra 2000 e 

En son hikayenin en başına dönmüs gibi 1500 e yani full %60  hasarsızlığa ulaşılacaksa 

Benim bozdurdugum kasko bana 4 yılda

Toplam bu hasar bozulması nedeniyle  5000 lira kayba neden olacaksa ?

3500 e çıkmasını takmak bildigin matematiktir !! Yada free bir tercihtir...

Tabi çıkma varsa ? Bulunursa ? Güvenilirse?

@frknyldrm uzunlar ve kısa farlar çalışıyor ama gündüz j farı titriyor kırılmış:( teşekkürler tüm yanıtlar için tramer 8 binden korkmayın diyorsunuz özetle öyle anladım abiler dogrumu?
kaskonun yönlendirdiği tamirciye neden gidesiniz ki..? madem kasko bozulacak gidip serviste taktırın.., sizin istediğiniz yerde yaptırma özgürlüğünüz var., sigortanın gönderdiği parça orjinal olsa da logosuz (vw logosuz) olma ihtimali vardır..

Tamaş 8-9 bin tek led fara bildiğin kasko şisirmesi fiyat vermiş ? 

Çifti 18 bin lira mı ? Şimdi (beyin dahil bile olsa)

Comfort/highline farkı kendi başına 18 bin lira iken 

Led far çiftine 18 bin lira yazık ??

IMG_20200627_001432.png

Geri
Üst Alt