Merhaba titreme merhaba servis yollari..

GkM_2015

Katılımcı Üye

İsim
Ahmet TURKMEN
Yapi geregi cokmeden ayaga kalkamiyorum. Ufak ufak kalkislarda titreme aracta sarsinti vs klasik DSG problemlerini gormezden gelmeye calissamda arac 3. Yilini doldurmak uzere 38000 km de yarin bakim ve DSG sikayetiyle servise gidicez umarim ne kadar iyi niyet biri oldugumu gorurlerde al arabani git senin duan yeter diye ugurlarlar beni. Sabah ola hayrola :)

bende de hafif titreme var adaptasyon tarzı bişeyle geçiyor demişlerdi . bende servise götürücem bakalım konuyu takip ediyorum

@gmxsavas benim degisir buyuk ihtimal adaptasyon yaptim ama sadece gecisler duzeldi titreme gitmedi hatta artti :)  

Evet koyu haberle birlikte aracin kavramasi degisti 3. Yil bakimi 38 k da yapildi micro salter degisti 5780 tl :))

• Beğen
Tepkiler: SCC
Bakım ve mikro şalter harici 

4000 aldılar yani kavramaya doğrumu ?

@Savatage evet asa yukari bu rakam tam hesabin icinden cikamadim verdim gectim canim skildi cunku. :(

@forjust1day ozeldende yazdim 10 bin koyun manuelciler dogusla muhattap ettirmeyen sanzuman :))

[mention=4612]Savatage[/mention] evet asa yukari bu rakam tam hesabin icinden cikamadim verdim gectim canim skildi cunku. [emoji20]
Öncelikle Geçmiş Olsun
Özel değilse rakam ve yapılanlar bilgisi paylaşabilirseniz forum dostlarımız içinde aydınlatıcı bilgiler olacaktır. Keyifli forumlar.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt