Muayeneden geçemedim yardım edin

ugur_ada

Yeni Üye
İsim
Uğur
Merhaba arkadaşlar. Beş ay önce golf ailesine katıldım bende ve bu siteyi keşfettim sonra. Şunu söylemek istiyorum burdaki kadar birbirine yardımcı olabin bi forum görmedim açıkcası.Problemime gelecek olursam,Aracı parka alıp dörtlüleri açtığımda sinyal lambalarıyla geri viyes lambaları sırayla yanıp sönüyor. Ağır kusur olarak gördüler bunu ve muayeneden geçemedim. Muayenedeki eleman şase yapmış falan dedi ama heralde gizli özelliklerden açılmış bişey diye düşünüyorum ben.Bunu nasıl halledebilirim yardımcı olabiliecek bir arkadaş varmıdır :) B9B3CCB1-A5A2-46EC-AF88-004F4894AE85.jpeg

Aracı P konumuna aldığınızda dörtlüleri yakıyorsunuz, sinyal lambaları yanıp sönüyor bu normal.

Dörtlüler yanıp söndüğünde geri vites lambasının da yanıp sönmesi normal değil. Kusur.

Geri vitese aldığınızda sabit yanması lazım. Sinyal lambalarından bağımsız yanması lazım.

Bana vag.com yapılmış gibi geldi. Normal düzene döndürmelisiniz. Kusurlu hatta yol güvenliğiniz için tehlikeli.

Upvote 0
Kodlama yapılmış aracınıza. Şasi falan değil:).  Yalnız bakan arkadaşından hayal gücü süpermiş:)). Ankara'da necati ustamız var. Kaygusuz oto tamir. Gidin 2 dk da halleder.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Bu motor numarasını okuyamadıkları yer neresi oluyor acaba?

Upvote 0
Okumakla ugrasmiyorlarki, hic ugrasmayip okunamiyor yazip geciyolar :)

Upvote 0
Merhaba arkadaşlar. Beş ay önce golf ailesine katıldım bende ve bu siteyi keşfettim sonra. Şunu söylemek istiyorum burdaki kadar birbirine yardımcı olabin bi forum görmedim açıkcası.Problemime gelecek olursam,Aracı parka alıp dörtlüleri açtığımda sinyal lambalarıyla geri viyes lambaları sırayla yanıp sönüyor. Ağır kusur olarak gördüler bunu ve muayeneden geçemedim. Muayenedeki eleman şase yapmış falan dedi ama heralde gizli özelliklerden açılmış bişey diye düşünüyorum ben.Bunu nasıl halledebilirim yardımcı olabiliecek bir arkadaş varmıdır :) Ekli dosyayı görüntüle 34805
gizli ozellikleri kapat gecresin

Upvote 0
Bende aracımı pazar günü muayeneden geçirdim. Gitmeden gizli özelliklerini kapattırdım. Gİttiğimde banada motor no okunamıyor camlar filmli ve arka silecek yıpranmış yazıp geçirdiler.  Yüksek olasılık gizli özellikler gibi duruyor.

Upvote 0
Harbi şu motor no nerde ise öğrensek muayeneye gitmeden önce özellikle orayı temizletsek de okusalar...

Aracın motorunu değişsek ruhsata işletmesek haberleri olmayacak yani.

Tahminimce zor bir yerde o yüzden zahmete girmiyorlar

Bende aracımı pazar günü muayeneden geçirdim. Gitmeden gizli özelliklerini kapattırdım. Gİttiğimde banada motor no okunamıyor camlar filmli ve arka silecek yıpranmış yazıp geçirdiler.  Yüksek olasılık gizli özellikler gibi duruyor.
Ben de cam filmi yoktu önceden, sadece perde takılı idi arka 3 camda ona da kusur yazmışlar. "Camlar görüş sınırlı" diye 😂

IMG_20200625_212604.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@Kane  Ben geçen yıl gizli özellikler açık ve camlar filmli iken hafif kusurlu olarak geçmiştim. Gizli özelliklere takılmıyorlar hatta anladıklarını bile sanmıyorum :)  

(Arka stopların yanma şeklini değiştirmişler arkadaşın, eski haline döndürsün yada döndürtsün dert olmaz) Kodlama ile değişik değişik yapıyorlar diğer modellerde de görüyorum.

@Kysr038  Muayeneden önce benim araç (motor dahil) çil çildi o derece :)  bende de bu şekilde yazılmıştı hatırlıyorum, zaman alacağı için uğraşmıyorlar tahminen.

Upvote 0

Geri
Üst Alt