Jump to content
krypkts

DSG aracınız ile kaç kilometredesiniz

Recommended Posts

2016 model 38850 km de 1 sefer kavrama degisti araçta araç bakımlarını sureklı servıste yaparsanız tedırgın olmaya gerek yok bır sekılde cozuluyor dıye düşünüyorum bırde  yanlış hatırlamıyorsam 7 yıl dıye bılıyorum dsg nın ıyı nıyet garantısını

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2017 1.4 tsi dsg, 42.500 km’de henüz kavrama vs değişmedi. Bakıma gittiğimde bir kavramaya da bakmalarını isteyeceğim, belirgin bir şey yok ama internette yazılanlar, özellikle vag düşmanlığından yazılanlar insanı paranoyak ediyor,  3-2 düşüşünde biraz silkeleme var gibi hissediyorum, özellikle deniyorum belirgin bir şey de hissetmiyorum. Arada kaldım biraz. Garanti bitmeden kontrol ettirmek iyidir. 

Onun dışında dsg iyi şanzıman tık tık atıyor, gaza normal bassanız da Işıklarda arayı açıp gitmesi keyifli. 1.4 TSİ ile epey keyifli oluyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2013 1.4 tsi act 46bin kmde. Bir sorum olacak özellikle düşük viteste ve düşük devirde, bazen 2bin devir altı bole dusuk hız yuksek vitesten ötürü ara bole boğuluyor gibi oluyor sanki böle hafif bir titreme oluyor biraz gaz verince hemen geçiyor bu durum. 

Acaba durum normal mi yoksa bir sıkıntı var diye mi düşünmelim. Dsg ile ilgili o kadar yorum var ki paranoyak ettiler beni :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.