DSG aracınız ile kaç kilometredesiniz

krypkts

Yeni Üye
İsim
Koray
Merhabalar,

Uzun süredir forumu misafir olarak takip ediyorum ve bir çoğunuzun değerli fikirlerinden oldukça faydalandım. 1.2 Manuel comfortline aracımızı satıp, 1.2 comfortline Dsg olanını satın aldık kısmetse Ocağın ilk haftası teslim alacağız. Konuya gelecek olursam, baktım böyle bir konu yok. Kafasında benim gibi dsg soru işareti olanlar için faydalı olabilir diye düşündüm. Dsg kullanıcıları kaç kilometredir sorunsuz kullanıyorlar araçlarını paylaşabilirlerse bizler de dsg ön yargılarımızdan kolayca kurtuluruz :)

krypkts dedi:
Merhabalar,

Uzun süredir forumu misafir olarak takip ediyorum ve bir çoğunuzun değerli fikirlerinden oldukça faydalandım. 1.2 Manuel comfortline aracımızı satıp, 1.2 comfortline Dsg olanını satın aldık kısmetse Ocağın ilk haftası teslim alacağız. Konuya gelecek olursam, baktım böyle bir konu yok. Kafasında benim gibi dsg soru işareti olanlar için faydalı olabilir diye düşündüm. Dsg kullanıcıları kaç kilometredir sorunsuz kullanıyorlar araçlarını paylaşabilirlerse bizler de dsg ön yargılarımızdan kolayca kurtuluruz :)
Aramıza hoş geldiniz hocam. Çok güzel bir konu bence ;)

Dsg şans işi  ;)   Bayiiden çıkarkende elinizde kalabiliyor  sorumsuz 20 bin kö de gidiyor  ama illaki nir yerde javrsma mekatronik vs cortluyacak  8|

Moderatör tarafında düzenlendi:
yusuf dedi:
Merhabalar,

Aramıza hoş geldiniz hocam. Çok güzel bir konu bence ;)
şimdi hocam güzel bir söz var bu konuyla alakalı..her nimetin bir külfeti,her zevalin bir kemali var...dsg büyük nimet ama fiyat farkı ve hassas olması ayrı bir külfet..her şey nasip teknoloji işi sans ama dikkatlı kullanıp bakmayı ihmal etmmezseni bu elbetteki faydalı olur gerisi dediğim gibi kısmet..ama eskiye oranla dsg'ler daha bir iyi..kafanızı takmadan gönül rahatlığıyla bininn hayırlı uğurlu olsun... ;)

1.2 tsi dsg yaklaşık 7500 km de şimdilik bi sıkıntısı olmadı çok şükür.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben henüz 400 km deyim. 1.2 Tsi dsg. Böyle bir konu açtığınız için bende teşekkür ediyorum. Bende cevapları çok merak ediyorum.

@krypkts

Koray hocam öncelikle aramıza Hoşgeldiniz.

7 ileri kuru kavrama DSG'miz yok ancak 6 ileri yaş kavrama DSG'miz şuan 70.000 km'de ve bugüne kadar bir sorun yaşamadık çok şükür. Sorun çıkarma ihtimaline karşı her bakımda üstüne basa basa söylerim DSG'yi kontrol edin en küçük bir arıza vermişse çözümsüz bırakmayalım derim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

krypkts dedi:
Merhabalar,

Değerli Hocam,

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz .

Faydalı bir konu olacağını düşünüyorum ben de

Moderatör tarafında düzenlendi:
Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, hoşbuldum :) Bu forumu takip ederken keyif alıyorum kendim gibi golf tutkunlarını görünce. Dsg konusunda cevap veren arkadaslara da teşekkürler insallah bizde kilometrelerce sorunsuz bineriz sizler gibi :)

2.0 tdi passatimizda 6 ileri dsgyi 90000 km sorunsuz kullandik. A3'teki 7 ileri dsg 41000 kmde bir sorun cikarmadi simdilik.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt