Jump to content
krypkts

DSG aracınız ile kaç kilometredesiniz

Recommended Posts

Merhabalar,

Uzun süredir forumu misafir olarak takip ediyorum ve bir çoğunuzun değerli fikirlerinden oldukça faydalandım. 1.2 Manuel comfortline aracımızı satıp, 1.2 comfortline Dsg olanını satın aldık kısmetse Ocağın ilk haftası teslim alacağız. Konuya gelecek olursam, baktım böyle bir konu yok. Kafasında benim gibi dsg soru işareti olanlar için faydalı olabilir diye düşündüm. Dsg kullanıcıları kaç kilometredir sorunsuz kullanıyorlar araçlarını paylaşabilirlerse bizler de dsg ön yargılarımızdan kolayca kurtuluruz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Uzun süredir forumu misafir olarak takip ediyorum ve bir çoğunuzun değerli fikirlerinden oldukça faydalandım. 1.2 Manuel comfortline aracımızı satıp, 1.2 comfortline Dsg olanını satın aldık kısmetse Ocağın ilk haftası teslim alacağız. Konuya gelecek olursam, baktım böyle bir konu yok. Kafasında benim gibi dsg soru işareti olanlar için faydalı olabilir diye düşündüm. Dsg kullanıcıları kaç kilometredir sorunsuz kullanıyorlar araçlarını paylaşabilirlerse bizler de dsg ön yargılarımızdan kolayca kurtuluruz :)

Aramıza hoş geldiniz hocam. Çok güzel bir konu bence ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Aramıza hoş geldiniz hocam. Çok güzel bir konu bence ;)

şimdi hocam güzel bir söz var bu konuyla alakalı..her nimetin bir külfeti,her zevalin bir kemali var...dsg büyük nimet ama fiyat farkı ve hassas olması ayrı bir külfet..her şey nasip teknoloji işi sans ama dikkatlı kullanıp bakmayı ihmal etmmezseni bu elbetteki faydalı olur gerisi dediğim gibi kısmet..ama eskiye oranla dsg'ler daha bir iyi..kafanızı takmadan gönül rahatlığıyla bininn hayırlı uğurlu olsun... ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@krypkts

Koray hocam öncelikle aramıza Hoşgeldiniz.

7 ileri kuru kavrama DSG'miz yok ancak 6 ileri yaş kavrama DSG'miz şuan 70.000 km'de ve bugüne kadar bir sorun yaşamadık çok şükür. Sorun çıkarma ihtimaline karşı her bakımda üstüne basa basa söylerim DSG'yi kontrol edin en küçük bir arıza vermişse çözümsüz bırakmayalım derim :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar,

Değerli Hocam,

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz .

Faydalı bir konu olacağını düşünüyorum ben de

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum, hoşbuldum :) Bu forumu takip ederken keyif alıyorum kendim gibi golf tutkunlarını görünce. Dsg konusunda cevap veren arkadaslara da teşekkürler insallah bizde kilometrelerce sorunsuz bineriz sizler gibi :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2.0 tdi passatimizda 6 ileri dsgyi 90000 km sorunsuz kullandik. A3'teki 7 ileri dsg 41000 kmde bir sorun cikarmadi simdilik.

Müthiş rakamlar. Kullanırken dikkat ettiğiniz, özen gösterdiğiniz bir şey var mı, yoksa direk D'ye alıp kullanıyor musunuz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2.0 tdi passatimizda 6 ileri dsgyi 90000 km sorunsuz kullandik. A3'teki 7 ileri dsg 41000 kmde bir sorun cikarmadi simdilik.

Müthiş rakamlar. Kullanırken dikkat ettiğiniz, özen gösterdiğiniz bir şey var mı, yoksa direk D'ye alıp kullanıyor musunuz?

Hicbir seye dikkat edilmedi hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

9700 (8 ay) [emoji4]

iPhone using Tapatalk

Manueli soran yok hayat DSG'si olana güzel valla [emoji2]

Çıkıntılık yapayım benim manuel 29.700'de. 23.000de aldım tam 3 ay 16 gün önce [emoji4]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

9700 (8 ay) [emoji4]

iPhone using Tapatalk

Manueli soran yok hayat DSG'si olana güzel valla [emoji2]

Çıkıntılık yapayım benim manuel 29.700'de. 23.000de aldım tam 3 ay 16 gün önce [emoji4]

@MSE Hocam ben sormadım bak yine bana takıldın  s=s19  Bir snrf umuz yok ki lafımız geçsin  s=s17 Kazasız, belasız, güzel günlerde bol kilometreler dilerim herkese  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir konu başlığı olmuş tecrübelerini aktaran herkese teşekkürler...Bir sorum olacak hocalarıma.+2 yıl garanti uzatmayı aracı alıp kullanmaya başladıktan sonra da satın alabiliyor muyuz acaba ? Yoksa aracı teslim alırken mi almak zorundayız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok güzel bir konu başlığı olmuş tecrübelerini aktaran herkese teşekkürler...Bir sorum olacak hocalarıma.+2 yıl garanti uzatmayı aracı alıp kullanmaya başladıktan sonra da satın alabiliyor muyuz acaba ? Yoksa aracı teslim alırken mi almak zorundayız.

Hocam merhaba. Sorunuzun cevabını Murat hocam aşağıda linkte yanıtlamış :) 2 yılın sonuna kadar alınıyor ancak fiyat biraz değişiyor

Garanti Uzatma Koşulları ve Fiyatları

http://www.golftutkusu.com/index.php?topic=1611

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.