Golf 7 Ön amblem / Logo

Franquaz

Katılımcı Üye

İsim
Aytek
Merhaba,

GOLF 7 2016 uyumlu olacak şekilde ön amblem arıyorum. Satan ya da sıkıntısız tedarik edebileceğim tavsiye adres mevcut mudur?

Taş mı geldi noldu anlamadım bugün fark ettim...

Konuyuda yanlış yere açmışım kusura bakmayın.. 

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba,

GOLF 7 2016 uyumlu olacak şekilde ön amblem arıyorum. Satan ya da sıkıntısız tedarik edebileceğim tavsiye adres mevcut mudur?

/monthly_2020_06/image.png.2af05ca321e0d484da48dd31e718c33e.png
Elimde var çıkma olarak kargo size ait şekilde konuşabiliriz özelden isterseniz

Merhaba,

Ekli dosyayı görüntüle 34796
Konuyu ilgili bölüme taşıdım hocam. Umarım aradığınız amblemi bulursunuz.

@Ender Ender Bey teşekkürler, umarım. Neden ben diye tshirt giyeceğim az kaldı =)

Pek satan yok sanırım :)  Logodur demeyin sakın, gereksiz pahalı bir aksesuar.. Servislerde 50TL işçilik + 413 TL liste fiyatı mevcut şu an için. Umarım kimsenin başına gelmez :)  ama konu hakkında pek bi detay yok. Golf 7.5 lerde logo sökümü daha pratik ve güzel / sağlam. Fakat 7 lerde tam cambaz işi ve hassas bir detay. Youtube da örnek ararken rastladığım işlemler var tornavida ile amblemi sökmüşler genelde tabii siz düşünün yakından verdiği hasarı, zaten garibim zedeler deneyenler olmuş plastik aşındı ama diye sitem etmişler :/

Zaten tırnaklı olması tamamen dezavantaj kırılmaması için profosyonel bi kabiliyet gerekiyor.. Umarım satan birileri çıkar.. Ürün için bi kaç yan sanayi satan fiyat referanslarını paylaşıyorum. En alttada 7.5 için benzer değişim logosu paylaşıyorum.

Parça kodumuz : 5G0853601

https://urun.n11.com/oem-yedek-parca/golf-7-on-panjur-arma-2017-2019-3g0853601b-2-yil-garantili-P346250190

https://www.volkspar.com/vw-golf-7-on-arma-panjur-2013-2016-5g0853601-1-sinif-kalite

https://tr.aliexpress.com/item/32797294985.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2cb03c00YOl3r2&mp=1

https://tr.aliexpress.com/item/32709232965.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2cb03c00YOl3r2&mp=1  ( Malum buna ihtiyaç olur sanırım trim sökme aparatı)

image.png

image.png

image.png

image.png

Bende almayı düşünüyorum. Logoyu boyadım ama artık gözüme hoş gelmez oldu elinde çıkma olacak şekilde satan var ise almayı düşünebilirim. 

Dahasi arkasını da satmayı düşünen veya fazlası olan olursa on arka şeklinde alabilirim. 

Biliyorum kimse satmayı düşünmez belki ama arka logo bir türlü bulamıyorum hiç bir yerde acaba satmak isteyen var midir? 

Biliyorum kimse satmayı düşünmez belki ama arka logo bir türlü bulamıyorum hiç bir yerde acaba satmak isteyen var midir? 
Golf 7 için amblem kamera taktım.. çıkan amblemi komple olarak verebilirim ama siz sadece krom arıyorsunuz tahminen

Ben ACC taktırdığım için 4800km golf 7.5 dan çıkma logo var ama satsam mı yoksa yedek mi dursun kararsızım. 50TL edecekse durması taraftarıyım

@uranusgrey_golf retrofitiniz hayırlı olsun hocam. Sizde haklısınız sanırım ama kimse de orijinal diye 150 vermez gibime geliyor yanılıyor da olabilirim tabiki. Ön tarafı hallettim gibi yine de yarın akrilik boyayı çözmek için uğraşacağım çözemezsem de yarın bulduğum yerden sipariş geçeceğim. 

Arka taraf için satılanlar hep mekanizma ile birlikte olduğu için fiyatlar hali ile yüksek. Olmadı arka kısım da o şekilde kalsın.

150 Verilmez diyorsunuzda cam logo ortalama 900TL ve normal logo 400-500 TL serviste. saygılar

Haklısınız, doğrudur parça sizin sonuçta. İstediginizi biçersiniz fiyat olarak ama para da bende bende istediğimi alırım gayet düz mantık. 

Zaten benim aracım 7 sizinki 7.5 imiş bildiğim kadarı ile boyutları da tutmuyor. 

Geri
Üst Alt