Golf 7 lastik tercihi

[mention=11839]HONEY[/mention] 4 lastık alana 4 dijon hediye.[emoji3]
Haha ne güzel olurdu

Hayaller Dijon gercekler Dööver

Aradim nakit ya da kredi kartina taksit fiyat değişmiyormuş

360 tl sokme takma balans dahil fiyati
Alıp deep freezde saklanacak bisey olsa hemen alıcam ama 1 yıl boşuna bekleyecek ....

Bu arada kobaylık deyince 

İsmi Bizim 

Aynen vw nin 

Das Auto gibi

DAS EXPERİMENT (Deney)

2001 yapımı bir alman filmi. (Bu da made in germany)

Para karşılığı kobay olan 5-10 kisinin 

Hapisane ortamı sosyal deneyini konu alan çok baba bir filmdir.

Tavsiyedir

Semperite kobay olmak 5000 kere tercih edilir. Bu filmi izledikten sonra

IMG_20200630_122749.png

Arkadaslar selamlar 17inc kumho yazlik lastik kullanan var mi aranizda bugun guzel bi fiyat aldim 4 tanesi 1500tl ama lastige cok yabanciyim kullanan arkadaslardan yorum rica edicem.3tane hankook alicama ayni paraya 4 adet kumho tavsiye edermisiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaslar selamlar 17inc kumho yazlik lastik kullanan var mi aranizda bugun guzel bi fiyat aldim 4 tanesi 1500tl ama lastige cok yabanciyim kullanan arkadaslardan yorum rica edicem.3tane hankook alicama ayni paraya 4 adet kumho tavsiye edermisiniz?

Semperiti bende merak ettim. Deneyimleyen olursa tecrübeleri bekliyoruz. 

2016 model aracıma uzun araştırmalar sonucu lassa greenways 205-55-16 91v aldım yaklaşık 3bin km oldu yol tutuşu çok güzel sessizlik konusunda idare eder ve yumuşak hamurlu toplam 1400₺ 4 lastik maliyeti oldu benim için fiyat performans ürünü diyebilirim.

Petlas benim de kuşku ile baktığım yerli markaydı. Yaz ve Kış lastik tercihim oldu sorunsuz ve ekonomik.

İstanbul Yazı ve Kışı için konforlu 225/45/r17 94w ideal uçuk rakamlara hiç gerek yok  (y)

Petlas benim de kuşku ile baktığım yerli markaydı. Yaz ve Kış lastik tercihim oldu sorunsuz ve ekonomik.

İstanbul Yazı ve Kışı için konforlu 225/45/r17 94w ideal uçuk rakamlara hiç gerek yok  (y)
Petlasın 2 yıl kullanımdan sonra sertleştiğini söylemişti lastikçide karşılaştığım bir kullanıcı. Sizde durum nedir?

225/45/r17 ebatta petlas ne kadar..?

Ben aldığım zaman bilinen ithal markaların yarı fiyatına denk geliyordu. İkinci yaz fren mesafesi 

yol tutuş ekonomi gibi konularda sıkıntı yok. üç yılda bir yenilesem de bir takım yerine iki takım kullanmış oluyorum  (y)

güncel fiyat için Petlas bayilerinden bilgi alabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, az önce lastikçi den geldim, 225/45/17 91W Cinturato P7 lerden vedalaşıp Michelin pilot sport4 225/45 ZR17 (94Y) XL ye geçmiş bulunmaktayım. üretim tarihi 07/20 üretim yeri İspanya, Almanya ya da Fransa bulamadım ama sanki yeni arabaya binmiş gibi oldum, nasıl mutluyum anlatamam :)  eski lastiklerim resmen aracın verdiği hissi yok ediyormuş ta haberim yokmuş. Bu arada adedini 600 tl den aldım. @Nfk Nevzat hocam henüz lastikleri değiştirmediysen Cevizli Michelin tanıdıktır bilgin olsun.

Saygılarımla

Hankook s1 evo2 lastikler nasıldır arkadaşlar kullanan var mi ?

@iamalegend hocam hayırlı olsun. Takmayı düşündüğüm lastiklerden biri yalnız ben xl yerine 91v bulabilirsem bulamazsam 91y takacagim

@Ümit Akkaya Teşekkür ederim hocam, XL seçme sebebim kasis ve çukurlara "bazen" farkında olmadan hızlı girebiliyorum, ayrıca park ederken lastiği kaldırıma yaslama alışkanlığım var :)   bunlar olmasa XL tercih etmezdim sanırım.

Geri
Üst Alt