Golf 7 lastik tercihi

@forjust1day Fm800 yumuşak hamurlu diye hatırlıyorum hocam doğru mudur ? yol sesi, yol tutuşu,ıslak performansı nasıl ? 

Bmw aracımda da vardı Dunlop (sene 2005 felan). ilk ve tek kazamı lastik yüzünden yaşamıştım. kurudan ıslak zemine 120 km/h'le girdiğimde aracın arkası önüme gelmişti. kaç kez savrulduğumu sayamadım :)  o bariyer senin bu bariyer benim. 

Üzerine 15 sene geçti haliyle teknoloji de çok ilerledi. 

Dunlop'tan uzak duruyorum hocam ister istemez ama almam asla da demem.   

@Savatage hocam kullanıp deneyimleyen olmadığı için olabilir. siz bir deneyimleyin sizden sonra alabilirim olumlu dönüş alırsanız :)   Hatta çoğu forumdaşa da ön ayak olmuş olursunuz.

@Nfk

Conti 17 lik 600 lira 

Semperit 17 lik 360 lira (hepsi buradadan satış yapan yerin adresi istanbulda çamlıca üsküdarda 

360 a takma dahil fiyatı

Yolu düşene ? 

Germany lastik iyidir diyene ??

0216 557 65 07

@Savatage tamam da hocam lastik sırf germany diye de alınmaz ki. 

Hee 600 verip aldığın conti seviyesinde bir lastiği sırf ismi semperit diye 360 a veriyorlarsa gayet mantıklı tabi. 

@Savatage @Savatage şimdi nette bayağı bir yorum okudum semperit için. 

10 yorumun 8-9 u olumlu hocam. Vakit bulabilirsem işten güçten Çamlıca'ya uğrayım ben. 

@Savatage tamam da hocam lastik sırf germany diye de alınmaz ki. 

Hee 600 verip aldığın conti seviyesinde bir lastiği sırf ismi semperit diye 360 a veriyorlarsa gayet mantıklı tabi. 
Fiyat performans durumuna göre bakılıp 4 yıl yerine 2 yılda bir de değiştirilebilir..

@Savatage @Savatage şimdi nette bayağı bir yorum okudum semperit için. 

10 yorumun 8-9 u olumlu hocam. Vakit bulabilirsem işten güçten Çamlıca'ya uğrayım ben. 
Benim şaaakkk alamama sebebim 

Şu briçstonlar 65 bini en azından görsün diye

Yoksa benimde yolum ankarada bir semperit satıcısına düştü..

Gittim lastiği inceledim..

Lastik ALMANYA kokuyor 

Bir Debica (goodyear

Bir Kormoran (michelin)

Bir Sava  (goodyear)

Gibi ben economy class alt sınıfım demiyor

Bu arada biz lastiğin yanağında yazılara alışıgız , ama semperit in sırtında semperit logolu yazı var dişler arasında (bana garip ama güzel geldi)

• Beğen
Tepkiler: Nfk
@Nfk

205/55/16 sı TR de hiçbiryerde yok yanlız. 

225/45/17  var satıcılarda

/monthly_2020_06/1656404766_Lastikyakttablo.thumb.png.4c7e2a5dcff85b80f55b7dd85e52cc55.pngEvet primacy 4 s1, A A tüketim değerleri var. Primacy 4  C A. Bu da  aralarında 100 km'de 0.28 litre daha verimli demek..
Ancak ben bu etiket değerlerinin doğruluğuna pek inanmıyorum.
açıkcası benim için ses,ıslak/kuru zemindeki bana cevabı iyi olması önemliydi.Yakıt da cabası olur tabi ki.

...

@Nfk semperit 'i küçümsemeyin oldukça kaliteli bir lastiktir., bizim ülkemizde pek bilmezler bu markayı..

• Beğen
[mention=2834]Nfk[/mention]
Conti 17 lik 600 lira 
Semperit 17 lik 360 lira (hepsi buradadan satış yapan yerin adresi istanbulda çamlıca üsküdarda 
360 a takma dahil fiyatı
Yolu düşene ? 
Germany lastik iyidir diyene ??
0216 557 65 07
Lastiksiz Dijon alirsam

Kobay olarak ben Semperit denemeyi düşünüyorum

Yarin arayip bir fiyat alayim bakayim montaj balans dahil

• Beğen
Lastiksiz Dijon alirsam

Kobay olarak ben Semperit denemeyi düşünüyorum

Yarin arayip bir fiyat alayim bakayim montaj balans dahil
kobay olmazsanız hocam merk etmeyin., semperit denilen lastik debica, kormoran, sava viking, dayton, lassa, petlas, barum, kumho, debica vs.. lastiklerden çok daha iyi bir lastiktir., Conti bünyesinde bir marka..

kobay olmazsanız hocam merk etmeyin., semperit denilen lastik debica, kormoran, sava viking, dayton, lassa, petlas, barum, kumho, debica vs.. lastiklerden çok daha iyi bir lastiktir., Conti bünyesinde bir marka..
Forumdan kobay demek istedim ustadim

Forumda alıp yorum yapan görmedim ya da gözümden kaçmış olabilir

Geri
Üst Alt