Golf 7 lastik tercihi

Clonare

Yeni Üye
İsim
Kemal
merhabalar aracıma yeni yazlık lastik almak istiyorum.205/55 16 91 V hankok var üzerinde arabam 2016 model fakat 35 bin km yapılmış lastikler de çok çatlak var herhangi bir durum için kötü bir olay yaşamayalım diye değişeyim dedim. 

Yazlık en iyi önerebileceğiniz lastikleri öğrenmek isterim.

Saygılar..

bunlara göre ContiEcoContact 6 ve ya Michelin Primacy 4 sizce hangisi hocam

@Clonare Ben hayatimda hicbir arabayi lastikleri eskiyecek kadar kullanmadim, hayatimda hic lastik almadim :)

@krym o da iyiymiş hocam bende öyleydim ama artık bu aracıma bineceğim ondan iyi bir lastik olsun diyorum 

bunlara göre ContiEcoContact 6 ve ya Michelin Primacy 4 sizce hangisi hocam
İyi olanı EcoContact değil., Conti ‘de iyi olanı Premium Contact 6 ‘dır., 

Primacy 4 çok başarılı bir lastik değil., michelin’de pilot sport 4 

bütçe odaklı isterseniz semperit speed life 3 oldukça başarılı bir lastiktir..

@forzaGilles hocam conti ve mic de önerdiğiniz lastiklerin yakıt tüketimi e bu cok fark ettirir mi niye e yumuşak olduğundan mı

@forzaGilles hocam conti ve mic de önerdiğiniz lastiklerin yakıt tüketimi e bu cok fark ettirir mi niye e yumuşak olduğundan mı
Şöyle örnek vereyim., şimdi x ve y marka iki lastiğimiz olsun.,

X marka lastiğin yakıt tüketim değeri E olsun., 

Y marka lastiğinde yakıt tüketim değeri A olsun., 

E ile A arasında yakıt tüketim farkı en fazla 0,,001 lt. fark eder., O

E olmasına çok takılmayın önemli olan diğer değer., ıslak zemindeki değeri önemli

Conti 6 balon yapabilir yol sesi alır ama frenlemesi özellikle kuruda güzel michelin yumşaktır ıslak frenlemesi güzel good year asymmetric 5 çabuk erimez yol sesi continentale göre iyidir. 

Benim oyum good year a

Conti 6 balon yapabilir yol sesi alır ama frenlemesi özellikle kuruda güzel michelin yumşaktır ıslak frenlemesi güzel good year asymmetric 5 çabuk erimez yol sesi continentale göre iyidir. 

Benim oyum good year a
16” ebatta Asymmetric 5 üretimi yok hocam., arkadaş 16 bakıyor

Geri
Üst Alt