DİJON ORİJİNALLİK

Mehmetergok

Yeni Üye
İsim
Mehmet Yılmaz Ergöktaş
Merhaba arkadaşlar ikinci el Dijon Jant için bir abiyle anlaştık. Jantların detaylı fotoğraflarını istediğimde arkasında “CMS-TÜRKİYE” ibaresini gördüm. Bu jantların replika olma ihtimali var mıdır? Aydınlatırsanız çok sevinirim.. :)  AEFBF1F1-086F-4B38-BB2C-E76CBA486ADC.png

@Mehmetergok Hocam CMS birçok otomobil üreticisine orijinal ekipman sağlayan büyük bir firma. Büyük ihtimal orijinaldir, zaten dijonun replikası da yok diye biliyorum ama dijon özelinde bilgisi olan arkadaşların yorum yapması daha doğru olur. 

Poland üretimler var cms uretimler de var hocam bu jantin replikasi yok diye biliyorum 

Evet Dijon'larin önemli bir kısmı Cms Türkiye üretimi ve orjinal.

Dijon ve Durban ülkemizde üretiliyor.

Replika jantın içi siyah olur genellikle.

Orijinal jantın iç kısmında vw logosu kabartmalı olur.

Gözlerim vw logo baskısını aradı ama @Holigan Turkiyedeki dijonlarin bi kismi polonya bi kismi turkiye (cms) uretimi. 

Replikasi var ama bulma ihtimaliniz cok dusuk.

Dijonlariniz hayirli olsun.

Merhaba arkadaşlar ikinci el Dijon Jant için bir abiyle anlaştık. Jantların detaylı fotoğraflarını istediğimde arkasında “CMS-TÜRKİYE” ibaresini gördüm. Bu jantların replika olma ihtimali var mıdır? Aydınlatırsanız çok sevinirim.. :)  Ekli dosyayı görüntüle 34665
kardesim bu jantin replika olani yok piyasada rahatlikla alabilirsin  kaca anlastin

Dijon ları 2 firma üretiyor; 

Ronal (made in poland) 

CMS (made in Turkey)

Bagajimdaki orjinal dijon stepne belli oluyor mu bilmiyorum ama fabrikasyon bu

20200623_202054.jpg

20200623_202041.jpg

Geri
Üst Alt