Bej renk koltuk kumaşını nereden bulabilirim? (İstanbul)

oguzkaanvolkan

Katılımcı Üye

İsim
Oğuz Kaan Volkan
Arkadaslar merhaba bugun öneri üzerine  istanbul yedikulede bir oto doseme ve kumas satan buyuk bir dukkana gittim. Bu bej renk kumastan sordum. Yok dedi usta. Hatta bende bulamazsan hicbiryerde yoktur dedi :)  yahu bu bulunmaz hint kumaşı heralde dedim :D  

şaka  bir yana elbet renk tam tutmayacak kumas renk tonu, kirlenmis olmasi vs. ama bu goruntuden daha iyi olacagi kesin. Kumaşı bulursam max 1-2 saatlik işçilik suresi varmış.

Bilen duyan varmidir. İstanbulda vw bej renk döşeme bulabilecegim yer ?

şimdiden teşekkürler 🙏🏼 

886D6915-90AE-48B7-8C2B-FFA37DAFE9C4.png

Yıpranan kenarları deri yapılsa acaba nasıl olur ?

Kumaş olunca aynı renk olmaması can sıkabilir belki ama deri olunca 1 ton farklı olması çok göze batmaz diye düşünüyorum.

Upvote 0
Yıpranan kenarları deri yapılsa acaba nasıl olur ?

Kumaş olunca aynı renk olmaması can sıkabilir belki ama deri olunca 1 ton farklı olması çok göze batmaz diye düşünüyorum.
@Kysr038 Kesinlikle size katılıyorum hocam bende yıpranınca iyi bir döşemeci ile görüşüp siyah deri (benim aracın iç kısmı) ile değiştirmeyi düşünüyorum açıkçası sonuçta sadece on koltukların kenar kısımları olsa yeterli gibi 

Upvote 0
@Alpyaman artcar deri doseme uzerine sanirim ama yarin arayip bilgi alacagim. Bekar otoyuda arayip yakin renkler var gel bak derse gidecegim sagolun. 

@Raban7 cikma koltugu komple mi alin diyorsunuz anlamadim. Bana lazim olan 150x30 cm kumas :)  

@Kysr038 hocam deri yapmak icimden gecmiyor oyle oldumu butun koltuklarin kenarlarini degismek gerek yinedr tesekkurler 

Upvote 0
@Alpyaman artcar deri doseme uzerine sanirim ama yarin arayip bilgi alacagim. Bekar otoyuda arayip yakin renkler var gel bak derse gidecegim sagolun. 

@Raban7 cikma koltugu komple mi alin diyorsunuz anlamadim. Bana lazim olan 150x30 cm kumas :)  

@Kysr038 hocam deri yapmak icimden gecmiyor oyle oldumu butun koltuklarin kenarlarini degismek gerek yinedr tesekkurler 
artcar deri ve alcantara üzerine kumaş içinde yardımcı olacaklarıdır., artcart 'da personellerden ziyade cem ile görüşün

bekar oto döşeme ve artcar bulamazsa başka kimse bulamaz., bu tip yerler gerekirse malzemeyi bizzat kumaşı üreten firmadan temin edebiliyorlar...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@oguzkaanvolkan emniyet kemeri öyle bağlandığında, kaza anında hava yastığı patlar, siz ileri giderken oradan size 300-350 km hızla bir cisim çarpar ve ölmeyecekken bile durduk yere ölebilir siniz

Upvote 0
ankara aydınlıkevlerde döşemecioğlu diye bir yer var oraya sorabilirsiniz

Upvote 0
@oguzkaanvolkan emniyet kemeri öyle bağlandığında, kaza anında hava yastığı patlar, siz ileri giderken oradan size 300-350 km hızla bir cisim çarpar ve ölmeyecekken bile durduk yere ölebilir siniz
Hocam foto araci bana satan kişinin 1 sene once cektigi foto :)  galeride onu bulup yukledim yoksa emniyet kemeri otmesin istesem vagcomdan kapatirdim. Emniyet kemeri kullanmadan yola cikmisligim yoktur zaten auto hold calismiyor :D  

Upvote 0

Arkadaslar merhaba bugun öneri üzerine  istanbul yedikulede bir oto doseme ve kumas satan buyuk bir dukkana gittim. Bu bej renk kumastan sordum. Yok dedi usta. Hatta bende bulamazsan hicbiryerde yoktur dedi :)  yahu bu bulunmaz hint kumaşı heralde dedim :D  

şaka  bir yana elbet renk tam tutmayacak kumas renk tonu, kirlenmis olmasi vs. ama bu goruntuden daha iyi olacagi kesin. Kumaşı bulursam max 1-2 saatlik işçilik suresi varmış.

Bilen duyan varmidir. İstanbulda vw bej renk döşeme bulabilecegim yer ?

şimdiden teşekkürler 🙏🏼 

Ekli dosyayı görüntüle 34664
aynı yerin gri koltuğundan bana da gerekli tam orada sizin yırtıktan daha büyük bir yırtık var sağ tarafta böyle bir problem yok

Upvote 0

Geri
Üst Alt