Golf 7 highline bcm ünite aranmaktadır

Ens41

Yeni Üye
İsim
Enis konyalı
Golf 7 allstar aracım için bcm ünite aranmaktadır ambians menüsü allstarda malesef çıkmıyor bcm highline değiştirmek gerekiyormuş 

@Ens41 benim aracın bcm sinin resmini attım (high) IMG_20200614_133025.jpgararken belki yardımcı olur birde sadece ambians içinmi bcm değiştireceksiniz.

Bi xenon far olunca high bcm oluyordu bildiğim kadarıyla. 30 renk ambiyans için bir üst bcm ile değiştiriyorlar.
@GkM_2015 bilir bu konuları görünce yardımcı olur mutlaka.

@agacmalzeme hocam allstar enteresan bir araba alırken çok bilmediğim için uled ve led stop var diye tercih etmiştim ama onları alırken bir çok şeyden fedakarlık etmişiz :)  buda beni retrofit e direkt itti aklımda da vardı illa ileri dönük lazım olacak diye konu açayım dedim şimdilik hayalet ekran discıvery mib 2,5 logo kamera ve katlanır ayna olarak başladık.gerçi katlanır ayna daha montajlanmadı ama orasıda muamma bir kaç kişi ile görüştüğümde kapı modulu allstarda değişmesi gerekiyor dedi ama enderin siteye baktığımda sadece midline plusda değişiyor diyor bakalım takınca görecez :)  çalışmazsa onun için de burda konu başlığını değişicem artık bcm ve kapı modulu aranmaktadır diye :)   :)  

Bi xenon far olunca high bcm oluyordu bildiğim kadarıyla. 30 renk ambiyans için bir üst bcm ile değiştiriyorlar.
@GkM_2015 bilir bu konuları görünce yardımcı olur mutlaka.
Valla hocam bende bixenon var ama vagcomdan kodlaması için bakıldığında bcm değişirse olur dediler vagcom’a çok hakim birisi olmadığım için peki o zaman dedim :)

bcm üniteniz high sürüm ancak ambiyans aydınlatma değişimi istiyorsanız 7.5 bcm almalısınız

Merhaba,

Satıcı ambiyans aydınlatmayı desteklediğini yazmış, parça koduna bakmak lazım deneyimli arkadaşlar yorum yapar muhtemelen ama fiyatı iyİ

TRY 680.60 | 5Q0 937 084 DH BCM J519 5Q0937084DH FOR MQB CARS Golf 7.5 7 Passat B8 Tiguan mk2 support Ambient Light
https://a.aliexpress.com/_BUSjKy

Merhaba,

Satıcı ambiyans aydınlatmayı desteklediğini yazmış, parça koduna bakmak lazım deneyimli arkadaşlar yorum yapar muhtemelen ama fiyatı iyİ

TRY 680.60 | 5Q0 937 084 DH BCM J519 5Q0937084DH FOR MQB CARS Golf 7.5 7 Passat B8 Tiguan mk2 support Ambient Light
https://a.aliexpress.com/_BUSjKy
Çok teşekkür ederim hocam peki golf 7 highline bcm benimkinden farklımı onlarda çünkü çıkıyor ambians ışık değişim menüsü forumda okuduğum kadarı ile bilginiz varmıdır acaba 

Hocam bcm icin yardimci olabilirim ihtiyaciniz varsa

Hocam bcm icin yardimci olabilirim ihtiyaciniz varsa
Hocam siz konuya hakim olduğunuz için beni yönlendirirseniz ihtiyacım var gibi gözüküyor herhalde şuanda allstar bcm ile ambinas menüsü getirtemedik birde bugün gateway değişirse gelir dediler ama inanın kafam karıştı

@Ens41 valla hocam bilemiyorum, ama xenon olduğu için sizin bcm zaten high dır die düşünüyorum, detaylı bilen bir yere danışsanız iyi olur bence

Gateway ile alakasi yok @ulvi_ilkimen abide bcm var satilik isterseniz ozelden iletisime gecin kendisiyle onun bcm sini degistirdik. Sizin istediginiz eger media ve gostergenin renk degistirmesiyse bunun icin bcm destegi sart gateway ile ilgisi yok. 

Geri
Üst Alt