Aracımın değeri hk.

Ugur28

Yeni Üye
İsim
UĞUR
4 ay önce  1.4 tsi 122 hp 2012 model manuel golf6 aldım. Tampon değişik. 4 Bn hasar kaydı var. Sağ çamurluk düzeltme. Araçta ekstrwlar mevcut. Trendline oldugunu ruhsatı görünce anladım. 18 inç jantlar. Gülen yüz stoplar. Golf 7.5 farlar. R tampon. Zenec navigasyonlu. Direksiyon düğmeli. Şofor ve yolcu koltugu sogutma ve ısıtma. 107 bin km de. R görünümlü golf siyah. Ortalama ederi nedir 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Isıtma sogutma var ise aracın trendline olması mantıklı gelmedi bana 

Sahin gorunumlu dogan :)

@GkM_2015 hocam, senin nickini görmek beni rahatsız ediyor, zira senin aracının yanında benim araç şahin kalıyor, lütfen karşılaşmayalım 😂

@Musaaksoy est hocam golfun bos haline bile donup bakiyorum. Golf gercekten cok guzel araba 8 haric :)

@GkM_2015 kesinlikle katılıyorum, Volkswagen araçlarını pek sevmeyen birisi olarak segmentinde golf bence her yönden tam kullanıcı dostu, yakışıklı ve kaliteli bir araç, kazasız sürüşler.

Stoplarda oem r stop değil taiwan’a benziyor jantlar replika. Yapmak için yapılmış bir araç olmuş almadan öncede sorsaydınız keşke

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@yusuf koltuktan belli olmuyor üstad. Asr tuşunun yanına 2 adet tuş eklemiş. Soguk ya da sıcak ayarlanıyor 

Geri
Üst Alt