İlginç Sarı Site İlanları

İlan başlığına meslek bildirince ne gibi bir artısı oluyor merak ediyorum. Eczacıdan, kuyumcudan, doktordan, öğretmenden.
Bütün genellemeler yanlış diyerek örnek vermek istiyorum;
İş yerinde elektronik mühendisi bir müdür var, araç yer değişikliği için aracını kullanmak zorunda kaldım. Paspasların üstünde mandalina ve muz kabukları kapı gözlerinde yediği gofretin ambalajı. Adam pislik yuvası resmen : )
Artisi benim ego sorunum var tok saticiyim diyor

standart comfort aux'lu ekranlarda bluetooth var mıydı dikkatimi çekti

c0f1a8a6b0c26373a07c724b7c9ef33e.jpg

...

[mention=19510]mufayu[/mention] cihazın sağ üstünde phone tuşu var hocam, araç bluetoothlu yani. 
bunu sonradan mı taktırıyor yoksa orjinalinde mi var.Bende yok sinirlendim bak şimdi

...

bunu sonradan mı taktırıyor yoksa orjinalinde mi var.Bende yok sinirlendim bak şimdi

...
Hocam açıklamada yazdığı gibi araçta Highline donanım gözüküyor. Fotoğraftaki medya cihazı 4 tuşlu Highline cihazı. Comfortline'da normalde 3 tuşlu olan var. Yani en kolay o şekilde anlarsınız Highline cihaz olup olmadığını. Araçta koltuk ısıtma felan da varmış. Opsiyonlu bir Comfortline kısacası.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@mufayuYok hocam orjinal cihaz bu. Sıfır alırken ayrı bir paketle satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam. 

@Holigan @mufayu Pardon yanlış görmüşüm. :) Comfortline aracınızda bluetooth, geri görüş vs eksiklik hissediyorsanız rcd330 cihazı çok farkettiriyor @mufayu hocam. 

[mention=4683]Holigan[/mention] [mention=19510]mufayu[/mention] Pardon yanlış görmüşüm. [emoji4] Comfortline aracınızda bluetooth, geri görüş vs eksiklik hissediyorsanız rcd330 cihazı çok farkettiriyor [mention=19510]mufayu[/mention] hocam. 
ben highline bakıyorum bir süredir,yenileyecektim fakat istedğim aksesuar ve donanımların fiyatı uçunca üst donanıma geçme düşüncem oldu.Zorlanırsam düşüneceğim ama şu an net highline düşüncem var

...

Sıfır fiyatı 370 bin lira olan araca milleti aptal yerine koyar gibi 420 bin lira yazmak hem ahlaksızlık hem de karaborsacılıktır. Üstelik böyleleri şahıs üzerinden al sat yaparak vergi kaçakçılığı da yapıyorlar. Devlet böylelerine müdahale etmedikçe daha da kendi ayağına sıkıyor.9E406500-D5C4-4D7C-8EBE-3AA09E57AE09.jpeg

@mufayu Kendi aracımda aynı ekran var, aux Bluetooth mevcut. Sanırım 2015 Haziran sonrası modellerde  Bluetooth mevcut.

Geri
Üst Alt