İlginç Sarı Site İlanları

Galerilere/al satçılara en çok araç satışı yapan VW oldu gibi gözüküyor.

Galerilere/al satçılara en çok araç satışı yapan VW oldu gibi gözüküyor.
Yetkililer bayiler boşken sıfır arac yokken...

pandemi yüzünden fabrikalar çalışmadı ve ithalat Durdugu sürede 

Dövize kura bakmadılar....

Ve otv güncellemesi yaptılar...

Olmayan araçları zamlandirdilar...

Al satıcılar zaten kazanıyordu 30 40 arac yok piyasa da alacaksan al edasi tok satici...

bir gecede 30 ağustos a denk geldi ne hikmetse  o da 60 70 e çıktı kar oranları...

Ne yapmaya calsiyor lar denemez artık herşey ortada yaşasın al satıcılar ve galerici dostlar...

Bizim maaşlara %3.5 zam geliyor sonuçta dolarla maaş almıyorum ama euro ile harcıyorum o ayrı....

Ne yazık ki durum çok içler acısı 

Tek bir kanun bitirirdi her turlu uckagidı...

Sıfır araba aliyorsan plaka takıyorsan 1 yıl satamazsin...

Bakın bakalım bu kadar değsik piyasa olur muydu 

Engelli araçlar nasıl 5 yıl satilamiyorsa...

Ama biz bize yettik fiyatları saçma sapan yükselttik eee biz biz öyle yaparsak %220 vergi gelmezse olmazdi 

Her millet hak ettiği gibi yönetilir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araçta bayiden çıkarken 43 bin opsiyon varmış:)hangi bayi burası acaba merak ettim bi sebring jant bi anahtarsız cam tavan ve renk opsiyon araçtaki gerisi zaten standart highline😊

Araçta bayiden çıkarken 43 bin opsiyon varmış:)hangi bayi burası acaba merak ettim bi sebring jant bi anahtarsız cam tavan ve renk opsiyon araçtaki gerisi zaten standart highline[emoji4]
İlan başlığını ‘varsa ötesi onuda yaşarız’ diye değiştirirseniz ciddi müşteriyim yazdım bekliyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Araçta bayiden çıkarken 43 bin opsiyon varmış:)hangi bayi burası acaba merak ettim bi sebring jant bi anahtarsız cam tavan ve renk opsiyon araçtaki gerisi zaten standart highline[emoji4]
+10bin zaten 320 kadran hocam onu gözünden kaçırmışsın.
O bir arrlayn [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

@AhmetCakmak bayi fiyatı belli, galeri fiyatına göre düşük kalıyor onun içindir bayiler galeriler ile anlaşıp fazla karına ortak oluyor. hiç masumca değil.

@Negatiwe hocam biri 3 taksit diğeri peşin ;) (bu örnekleri benim verdiğim bazı kişiler direkt  araç bedelini TL'ye çeviriyordu) bizim insanlarımızı anlamakta güçlük çekiyorum.

@Negatiwe hocam biri 3 taksit diğeri peşin ;) (bu örnekleri benim verdiğim bazı kişiler direkt  araç bedelini TL'ye çeviriyordu) bizim insanlarımızı anlamakta güçlük çekiyorum.
Oradaki ergen vasıfsız Hans 1400 euro asgari ücretle iş hayatına başladı. İlk maaşı ile 4 adet eski model vw polo alarak kendini ödüllendirdi. 

Bizi burada Hüseyin usta 2200 TL asgari ücretle işe başladı. Eski model 60bin TLye vw polo alabilmek için 27 ay yemeden içmeden çalışması gerekiyor.

@Salih Sayın işlerine geldiği gibi algılıyorlar işte, adam 2000 Euro alsa bugünün parasıyla 18600 tl yapıyor. ama orada aynı şekilde adam arabayı 2800 tl ye alıyor. gel burada al bakayım,  maaşının 6/1'i para ile bir araç. 

7 tane Polo var galericinin elinde., namuzsuz bunlar., bu galericileri maliye bi gün baskın yapsa, hepsinin foyaları ortaya çıkar ama yapmazlar tabi, gariban esnafa kan kustururlar..

İlan başlığına meslek bildirince ne gibi bir artısı oluyor merak ediyorum. Eczacıdan, kuyumcudan, doktordan, öğretmenden.

Bütün genellemeler yanlış diyerek örnek vermek istiyorum;

İş yerinde elektronik mühendisi bir müdür var, araç yer değişikliği için aracını kullanmak zorunda kaldım. Paspasların üstünde mandalina ve muz kabukları kapı gözlerinde yediği gofretin ambalajı. Adam pislik yuvası resmen : )

Geri
Üst Alt