İlginç Sarı Site İlanları

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Sarı site ve benzeri ilan sitelerinde her 2-3 ilandan bir tanesi muhakkak TR’de tek, emsalsiz, fabrikadan çıktığı gibi vs oluyor.

Bu ilanda ise anahtarsız çalıştırmalı araç olarak TR’de 27 taneden bir tanesiymiş. Sadece anahtarsız çalıştırma olunca avrupa versiyon doluluğunda oluyormuş, opsiyonun fiyatı ise 12 bin tl olduğu en önemli kısım.  :)  

D0C791FB-8F3B-4290-9470-C63E8B181A2F.jpeg

Galericilerin ilanlarinin tamamina yakini uydurma ve yalan hocam, ya kmsi yalan ya hatasizligi yalan ya donanimlari yalan  ama cogunlukla hepsi birden yalan. O yuzden imkan oldukca galeriden arac almamak lazim. Esnafliklari bir yana cogunun insanligi da problemli.

Evet birazda diğer özelliklere göz atalım...

Bi xenon farlar dediği 7 de kaldı bu kasada led kullanılıyor.

7.5 Highline aracım var ama farlardaki "gece sensörü"nü çözemedim galiba Avrupa versiyonuna özel .d

Farların "Adaptive" olabilmesi için gündüz ledlerinin Çift J olarak yanması gerekiyor o da yalan.

Radyo, MP3 ve Bluetooth Avrupa versiyonuna özel donanımlardan bazıları :)

Söylenecek çok şey var ama böyle insanlardan araba alanlara yazık gerçekten üzülüyorum.

Ekran Alıntısı.JPG

Evet birazda diğer özelliklere göz atalım...

Bi xenon farlar dediği 7 de kaldı bu kasada led kullanılıyor.

7.5 Highline aracım var ama farlardaki "gece sensörü"nü çözemedim galiba Avrupa versiyonuna özel .d

Farların "Adaptive" olabilmesi için gündüz ledlerinin Çift J olarak yanması gerekiyor o da yalan.

Radyo, MP3 ve Bluetooth Avrupa versiyonuna özel donanımlardan bazıları :)

Söylenecek çok şey var ama böyle insanlardan araba alanlara yazık gerçekten üzülüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 34629
Sag tampon değişik? :)  

Emin olun toplumun yüzde 70 i bu yazılanlara inanıyor. 

Diger Golfler anahtarla çalıştırılırken ne demek ya ? [emoji2] sıradan çinko karbon piller gibi mi ?

Saymış bi de arkadaş 27 taneymiş [emoji23]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kalbi kirilmis ama agir hasar kayitli bir golf daha, sadece ön kaput degismis ve sag camurluk boyali, baska hicbirsey yok ama sigortayi dolandirmislar, sigortayi dolandirmayani dövüyorlar memlekette [emoji4]
Farlarda R-line'mis, yazmiyor ki ön tarafi komple dagittim
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sunroof-kat.ayna-otomatik-rline-farlar-highline-jant-830187668/detay
Benim anlayamadığım bir diğer konu da kasko meselesi. İlanlarda sık sık karşıma çıkıyor. Kaskosu yaptırıldı, bilmem kaç aylık kaskosu var, şu kadara yaptırıldı.
İyi de bundan bana ne ki?

Kalbi kirilmis ama agir hasar kayitli bir golf daha, sadece ön kaput degismis ve sag camurluk boyali, baska hicbirsey yok ama sigortayi dolandirmislar, sigortayi dolandirmayani dövüyorlar memlekette :)

Farlarda R-line'mis, yazmiyor ki ön tarafi komple dagittim

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sunroof-kat.ayna-otomatik-rline-farlar-highline-jant-830187668/detay
İlan sahibi bölümünde Bilmemne Bey yazıyorsa isterse jantları altından olsun, direkt ilanı kapatıyorum. Bir de bu arkadaşın daire ilanı da varmış. İlan başlığında sıfır daire yazıyor ama dayalı döşeli evin fotoğraflarını koymuş. :)  

Benim anlayamadığım bir diğer konu da kasko meselesi. İlanlarda sık sık karşıma çıkıyor. Kaskosu yaptırıldı, bilmem kaç aylık kaskosu var, şu kadara yaptırıldı.
İyi de bundan bana ne ki?

Hocam öyle pertten dönen araçlar oluyor ki bazılarına hiçbir kasko şirketi bulaşmıyor. Muhtemelen “arabamın anası ağladı ama bakın sigortacılar hala kasko yapıyor” demenin başka bir yolu olsagerek. 

Geri
Üst Alt