İlginç Sarı Site İlanları

@Raban7 Nitelikli d-landırıcılık olması gerekirken adamlar sürekli böyle araç satıyor... Diyecek şey çok da değişen birşey yok malesef hocam.

😀😀

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu sarı site ilanlarına pek takılmamak gerekli diye düşünüyorum.Serbest piyasa kim ne çekerse çeksin.
Sen ne kadarlık ihaleyi milyon dolarlar fazlasına,geçiş garantisi,yatış garantisi verirsen sarı sitecilerde böyle fiyat yazar.Tamamen sürü psikolojisi.Kim kime ne geçirirsem aklı genelleme olmasada çok yerde böyle.Pekçok kişininde hiçbirşey umrunda değil

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sarı site ilanlarının abukluğuna takılmamak icin arada bir GERCEK bayiden alınmış fiyatları takip etmekte büyük fayda var(siz alamasanızda ?) 

Mesela hafta ici yazdım 

Leon ekselans 214 (sunroof yok) 1.5 tsi dsg

Şimdi vw listede sunrofsuz 310 bin olarak gözüken high 1.5 tsi dsg golfün listesine bakıp

Elinizdeki 2017 ? 2018 ? 2019 ? High golfe don biçmenin alemi var mı ? (Sarı siteciler biciyor? (Bayide olmayan aracın listesine bakarak biçsinler devammm!!)

Reelde bayiden Ekselans leonu 214 e anahtar sallayan biri

Bayide olması durumunda 

Sıfır High golfe 265 den fazla vermez

Haa ötv si bir üst dilimde 265 maalesef vergi den dolayı 285 e çıkıyor ? 

Alsammı diyene ?

Cebinden çıkan paranın devlete / bayiye/yerel belediyelere/yardım vakıflarına gitmesi enayilikte hafifletici sebebe giriyorsa buyursun %200 ötv versin

Sarı siteciler buyursun 2019 /2020 high golflerine 290-300-310 yazsın 

Leon 214 iken

Golf 265 tir 

265 ten sonraki her fiyat ibreyi leona kaydırır...

Hadi sunrooflusunu 275 e bırakıyorlar? 

Yine golfü al git ama 

310 liste ? + 10+15 sunroof la 325 listeli araç anca sarı siteye halay çektirir

Buda bana denk geldi bugün, küfür edeyim mi bilemedim

Bu tarz dolandiricilik tuzagina düsen var mi bu devirde?

Ekran Resmi 2020-10-02 19.51.02.png

Buda bana denk geldi bugün, küfür edeyim mi bilemedim

Bu tarz dolandiricilik tuzagina düsen var mi bu devirde?

Ekli dosyayı görüntüle 38314
Hocam sen ben düşmeyiz de belli yaş üstü ve tecrübesi olmayanları böyle böyle kandırıyorlar malesef. Yıllardır herkese göndererek elbette oltaya takılıyor bazıları. Hem vergi kaçırma hem de böylelerine çözüm olması için sarı sitede tc kimlik ile üyelik şart bence.

Sarı site galericilerin bireysel isimler üzerinden dolandırıcılık yapmasına çanak tutmaya başlamış.Önceden kişinin adına tıkladığımızda diğer ilanlarına bakıp ne halt olduğunu az çok çözebiliyorduk ama şimdi bu seçenek kalkmış sadece ticari hesaplara konmuş.Mobil hesapta öyle görüyorum en azından

...

0c9f2d3ac9a27e6cbc186b0785049b2e.jpg

R line mi görünüm??? [emoji3166] 395 ?

ÇAĞDAŞ MOTORS'DAN VW GOLF DSG CAM TAVAN R LİNE GÖRÜNÜM İlan No: 868845013 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cagdas-motors-dan-vw-golf-dsg-cam-tavan-r-line-gorunum-868845013/detay

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Hsmpsn R line'i göremedim. acaba yükleme esnasında fotoğrafları mı karıştırdılar :D  

@Culture33 zannetmiyorum. Galericilerin satarken taktıkları gözlükten takman lazım R line olduğunu görmen için. 

Aynı aracı alırken taktıkları gözlükle bakarak görsen yine resimdeki aracı göremezsin. Her tarafı çizik, kırık dökük , boşline bir araç görürsün ve 200 bile vermezsin😁

@Salih Sayın Aynen katılıyorum, bi gün araç ararken galerilere uğramama rağmen bir bakayım dedim ve gittim. gram boya yok dediği araçta, yandan baktığımda inceden zımpara izleri kalmış kapıyı gördüm, bu dedim, lokal boya dedi kapı içlerine ve menteşelerine baktığımda menteşeleriyle oynandığından değişmiş olduğu gözüme çarptı. e bu kapı değişmiş dediğimde de abi sonuçta orijinal kapısı ne sıkıntı olur ki dedi, güldüm ve gittim.

Geri
Üst Alt