İlginç Sarı Site İlanları

Bence bu isin nirvanasi bu ilan adam midlineplus araci cam tavan oldugu icin comfortline olarak koymus ilana 

Screenshot_20200628-160518_sahibindencom.jpg

Screenshot_20200628-160512_sahibindencom.jpg

Screenshot_20200628-184621747_1.jpg

Screenshot_20200628-184624722_1.jpg

Buna ne demeli?

Yetkili servisten fiyat alınmış, işlem yapılmamış ama hasar kaydına işlenmiş.  :D

Bunlar insanları aptal mı sanıyorlar acaba?

Türkiye’de istisnaları çıkar 

1. Galeri Esnafına

2. Sanayi Esnafına 

güven olmaz.

@kralmali kesinlikle galericiden arac almam zaten

Sanayiyede tanidik degilse oda baya yakin tanidik olmasi lazim.goturmem aracimi giderim 300,400fazla veririm giderim yetkili servise kafam rahat olur.

Türkiye’de istisnaları çıkar 

1. Galeri Esnafına

2. Sanayi Esnafına 

güven olmaz.
Sanayi esnafının genelinde şu hep dikkatimi çekmiştir; baktığınız zaman yaptıkları tek kalem iş bile ciddi paralar olabiliyor ama senelerdir yerlerinde sayıyorlar, milletin ahını aldıkları için olabilir. Öyle pis adamlar gördüm ki, çocukluğumda gezmekten bile zevk aldığım sanayi ortamına şimdi girmek istemiyorum. Keşke bildiğimiz temiz, dürüst birisinin yeri olsa da ziyaretine gitsek, iş yaptırsak. 

@krym 

Kalbi kirilmis ama agir hasar kayitli bir golf daha, sadece ön kaput degismis ve sag camurluk boyali, baska hicbirsey yok ama sigortayi dolandirmislar, sigortayi dolandirmayani dövüyorlar memlekette :)

Farlarda R-line'mis, yazmiyor ki ön tarafi komple dagittim

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sunroof-kat.ayna-otomatik-rline-farlar-highline-jant-830187668/detay
Önler r Line içi comforline arkası highline geriye kalan yerleri midline :)

Bir de ilan başlığında kazasız boyasız hatasız 

İlan içine girdiğinizde 25 bin ağır hasar kayıtlı.

Neymiş alttan darbe almış...

d19516c0d3627f649398a8d07786a785.jpg

Tepkim aşağıdaki videodaki gibidir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

d19516c0d3627f649398a8d07786a785.jpg

Tepkim aşağıdaki videodaki gibidir.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Silivri selimpasa yaziyor yazlikla beraber bu fiyat sanirim

Birde ilana böyle apartmanin 10. Katindan foto çekip koyuyorlar ya gıcık oluyorum

Adam satici değil balkonda kahve icerken uzaktan foto cekip can sıkıntısından ilan koymuş

Fiyati da belki ton balığı yakalarim diye bekliyor

Bir de ilan başlığında kazasız boyasız hatasız 

İlan içine girdiğinizde 25 bin ağır hasar kayıtlı.

Neymiş alttan darbe almış...
Alttan darbe almış daha nereden alacak. Ne yapayım boyasız alttan kazalı aracı diyesi geliyor insanın.?

Eskiler boşa dememiş:(İstisnalar hariç) Çok laf yalansız , çok para haramsız olmaz! 

Biraz önce CLA mercedes ilanlarına göz attım.Açıklamayı Oku! diye uyarıda bulunmuş.Ne yazacağını bildiğim halde açıklamaya girdim ve araç 1 numara full+full sıfır ayarında falan falan...

Küçük bir sıkıştırma ile 66 bin hasar varmış.O da sigorta şişirmesiymiş😀

Geri
Üst Alt