COMFORTLİNE HİGHLİNE YAPMA

Clonare

Yeni Üye
İsim
Kemal
MERHABA ARKADAŞLAR

-2016 COMFORTLİNE GOLF 7 ALACAĞIM ALDIKTAN SONRA YAPMAK İSTEDİKLERİM DAHA ÖNCEKİ HİGLİNE ARACIMA YAKIN OLSUN İSTİYORUM.

İLK ÖN Bİ XENON BASİC SONRA LED ARKA STOPLAR İLE DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM.

18 DURBAN VARDI BENDE ORJİNAL SPOR SUSPANSİYON İLE ORJİNAL SUSPANSİYON BULABİLİR MİYİZ YİNE 18 DURBAN BULURSAM ALSAM MI YA DA 17 MADRİD Mİ BULSAM

SORULARIM:

1) COMFORLTLİNE İLE HİGHLİNE SUSPANSİYONU AYNI MI? 

2) ORJİNAL FAR İLE DEĞİŞİM MANTIKLI MI SİZCE BULABİLİR MİYİM ÇOK MALİYETLİ OLUR MU?

3)Bİ XENON YERİNE U YA DA J ORJİNAL PARÇA İLE DEĞİŞTİRSEK COK DAHA MI FAZLA OLUR MALİYET?

4)ORJİNAL PARÇALARI ANKARADAN NEREDEN BULURUM? ÇIKMA TAKMAK MANTIKLI MI?

BİLGİN VARSA CEVAPLARSIN YOKSA CEVAPLAMAZSIN SİZİN SORUNUNUZU ÇÖZEMEDİM

Hocam forum sitelerinde "forum kültürü" dediğimiz birkaç yazılı olmayan kural vardır;

-Büyük harflerle yazı yazılmaz.

-Forum kurallarına uyulmalıdır.

-Kişiye yanıt vermek için o kişinin kullanıcı adı etiketlenerek yanıt verilir.

vs vs vs diye uzayıp gidiyor. Arkadaşlar da size bunun bilgisini vermiş. Bilgisayardaysanız caps lock tuşunu kapatınız, telefonda iseniz büyük harf kilidini kaldırınız. Kurallara uyduğunuz sürece sorun olmayacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
BENCE CEVAPLARI BÜYÜK HARLERLE VERMELİYİZ. AMA ZOR OLUYOR YAZMASI. Hocam süspansiyonlar aynı. Donanımlar arasında fark yok. Farlar bence yapılabilecek en iyi retrofitlerden. Kesinlikle yapmalısınız. Stoplar ben orjinalini tavsiye ederim . Fakat geçenlerde kayan sinyalli yan sanayi stop gördüm. Çok kaliteliydi. Farlar için  osram markasının golf için ürettiği özel ürünler var . İncelemenizi tavsiye ederim. Çünkü orijinal farlar tak çalıştır değil. Afs seviye sönsörü kablo tesisatı vs biraz işçilik ve maliyet var hocam. Şimdiden kolay gelsin.

@İlker34 hocam şimdi sensörler ve her şey dahil bildiğiniz bir fiyat var mı bi xenonlar için en azından stoplar kalsa şimdilik xenon çok güzeldi fakat halojenler hoş durmuyor gibi geliyor 

@Clonare farlar sensörler vs 6-7 bin civarı olur diye düşünüyorum. Tabi farlar çıkma . Biraz işçilik de var . Bence 8-9 bine çıkar gibi

orjinal far far beyni bcm uzun iş bence osram golf 7 far diye aratın forumda konusu var 

Al sat yapmak daha mantıklı diğer türlü bir dünya parça değişecek

@Tevfik o derece diyorsan hocam hiç girmeyeyim arka stoplarda da mı aynı mevzu var 

Geri
Üst Alt