R/Rline Logo ve Çamurluk Bıçakları

Sinan61

Üye
İsim
Sinan
Herkese iyi forumlar.

Başınızın belası ben yeni bir konuyla yine forumdayım :)

Aracıma R logo seti almak istiyorum. Çoğu aksesuar sayfalarında gördüm ancak kalitesi anlamında önerebilecek yer olan var mı acaba?  Teşekkürler.

@Aliiii Hocam teşekkürler. bende o şekilde tahmin ettim ama kalite farkı var mı diye siz değerli forumdaşlarıma sormak istedim ;)

Bunun rline sadece yan bıçaklar olarak orjinali ne kadar?

aldığım çakma çok kalitesiz çıktı 

Bunun rline sadece yan bıçaklar olarak orjinali ne kadar?

aldığım çakma çok kalitesiz çıktı 
Hocam orjinali 50-60 dolar civarı sanırım. Aliexpress'te orjinal yok sanırım şu sıralar. Rline kelimesini de kullanamıyor/gösteremiyor satıcılar teliften dolayı, farketmişsinizdir. Ebay veya Amazon'dan sipariş edilebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam orjinali 50-60 dolar civarı sanırım. Aliexpress'te orjinal yok sanırım şu sıralar. Rline kelimesini de kullanamıyor/gösteremiyor satıcılar teliften dolayı, farketmişsinizdir. Ebay veya Amazon'dan sipariş edilebilir.
Bence orjinal almakta fayda var. Siyah yazının olduğu bölüm birkaç yıkamadan sonra uçu açıldı. Ayrıca orjinal yazı fontu ile alakasız 

instagram vw.seat.aksesuar sayfasında olanlar için ne düşünüyorsunuz takım olarak ordan alsam mı diye düşünüyorum

@Alpyaman hocam orjinal olarak temin edebileceğiniz bi adres bulursanız paylaşırsanız bende sipariş veririm ;)

Geri
Üst Alt