R/Rline Logo ve Çamurluk Bıçakları

@Alpyaman hocam servisten temin edebildiğimizi bilmiyordum. Bi soralım bakalım ne kadar fiyat söylerler kim bilir :D

@Sinan61  bende ordan aldım memnun değilim. Yan çamurluk bıçakları ucu kalktı kötü duruyor orjinal bakıyorum bulursam alacağım bende

Hocalarım parça için bugün servisle görüştüm. Tanesi 350 TL. Doğru mu acaba? Yoksa çifti mi acaba? Alan var mı servisten ?

Hocalarım parça için bugün servisle görüştüm. Tanesi 350 TL. Doğru mu acaba? Yoksa çifti mi acaba? Alan var mı servisten ?
Set halinde satılıyor diye biliyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bana da adeti 350 dediler kendimi tutamayıp telefonda çüş oha dedim karşımda ki güldü.

@Negatiwe hocanın verdiği yerden sipariş açtım 15 güne gelecek orijinale en yakın hatta orijinal gibi 350 TL 

Bana da adeti 350 dediler kendimi tutamayıp telefonda çüş oha dedim karşımda ki güldü.
[mention=5]Negatiwe[/mention] hocanın verdiği yerden sipariş açtım 15 güne gelecek orijinale en yakın hatta orijinal gibi 350 TL 
Bende bir sorayım. Tane dedikleri paket içinde diye biliyorum ama. Çok ilginç. 350*2=değmez [emoji23][emoji23]

Bende bir sorayım. Tane dedikleri paket içinde diye biliyorum ama. Çok ilginç. 350*2=değmez [emoji23][emoji23]

Tekrar netleştirirsen haber verirsin ben inanamayıp 3 kere sordum. 

Bende defaten sordum tek mi çift mi diye ama ısrarla teki dedi. Yine de önceki konulardan dolayı kafamda soru işareti kaldı.

Bende defaten sordum tek mi çift mi diye ama ısrarla teki dedi. Yine de önceki konulardan dolayı kafamda soru işareti kaldı.
O zaman tektir abi. Şoktayım. Şunun meresi 350 anlamadım

Eğer tanesi 350tl ise, bence hırsızlar bu konuyu görmeden silin... 

Bir dönem mercedes yıldızlarını sökenler, bunu da affetmez. 

Geri
Üst Alt