Alınık Golf 7 Auto'lu Far Anahtarı

bcaksk

Üye
İsim
Cantürk
Aliexpress'ten aldığım far yağmur sensörü setinin anahtarı bozuk çıktı. Ben taktırana kadar da alıcı koruma süresi dolmuştu, anahtarın iadesini de alamadık.

O yüzden sağlam, çalışır, sıfır ya da ikinci el farketmez, far anahtarı arıyorum. Varsa elinde olan buradan alayım, iki tarafın da işi görülsün.

Birkaç gün içinde çıkmazsa internetten sipariş verebilirim. İlanlara bakarak maksimum 150 lira bütçe.

@bcaksk ben tam anlamadım dediğinizi. Aradığınız parça “Auto içeren Golf 7 Far anahtarı” üstteki ilanda mevcut?

Ön sis farı var mı aracinizda hocam.

Bende satılık auto far anahtarı mevcut orijinal aracımdan çıkma.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@muhammedakgunes Hocam görmüştüm konunuzu. Bunu düz takmanın yolu yoktur herhalde? Olsa sizden alırdım zaten.
Valla hocam bence de yoktur, ama anahtarın çevresinde kızak gibi fitilleri var onları törpülersek çevrilir tek yöntem bu olur ama gerek var mı onu düşünmek lazım:)

Çin auto konumlu  far anahtarlarının bazılarının krom kısımları çok parlak ve 0 ve auto yazısı yamuk duruyor.Orjinallerinin kromu mat dır 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üretimi böyle yapmışlar direkt, bilinçli böyle yapıyorlar yani :)  orijinalleri 300₺ Cıvarı olunca 🤷🏽‍♂️ Böyle yapıp uyguna yapıyorlar sanırım
Bence üretim hatalı değil bakarsanız mk6 veya Polo jetta serisinde bu şekilde anahtar takılı iken auto üst konumda benim şahsi fikrim sadece eski far anahtar kısmının arka kısmını 10 pin olacak şekilde yapıp satıyorlar kalıp masrafı olmuyor böylece Çinliler akıllı adam 😁

Geri
Üst Alt