Jump to content

Recommended Posts

• İleti 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Kapora alındı. Pazartesi bir aksilik olmazsa gidiyor Aslanım. Bu 4. Arabam, muhtemelen beni en mutlu eden araç olarak kalacak.  Bu keyfi 1.5 yıl dolu dolu yaşattı bana. Dileyen her

Dayanmak zor olsa da bu araç ile sakin kalamıyorum. Bunu satmamanın tek yolu bu aracı hobi olarak kullanıp arada pist falan gitmek. Bende ne 2. Araç alacak bütçe var ne de pist için ayıracak bütçe  

ARAÇ BİLGİLERİ Genel bilgiler:  Araç 2 yıla yakındır bende. Önemli bir kazası yok. Gırtlak dolu desek yalan olmaz.  Asla isteyerek satmayacağım bir araç. Keşke imkan olsa da 2. Bir araç alsa

Konudaki görseller

• Kurucu Yönetici
8 dakika önce, romeo68 yazdı:

@yusuf hocam canım çekti öyle anlatınca :D

Size bir örnek daha anlatayım hocam o zaman. Tek gidiş tek geliş yolda 3-4 araba ve önümüzde bir kamyon var. İlk fırsatta önünüzdeki araçlar bir bir kamyonu geçip şeride girerken siz hepsini geçiyorsunuz :) bu sahneyi trabzonda bolca yaşıyorum 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 16.06.2020 at 6:06 PM, yusuf yazdı:

Aciliyetim yok hocam çok şükür. Biraz peşinat arttırırsam ev alabilirim sadece. Biraz daha sakin kullanacağım bir araca geçiş yapmak istiyorum. 2 çocuk var ve bu araç ile sakin kalmak çok mümkün değil. 

1.2 midline plus a davet ediyorum hocam o zaman sizi tekrar 😁 hem de 105 lik olan eski motora 😋

12 saat önce, furkanmk7 yazdı:

@HONEY kaderimiz aynı hocam ama benim R leri söyleyememem R almıyacağım anlamına gelmiyor sırada ya Type R var ya da Golf R nasip olursa tabi :)

Beni de ekleyin

12 saat önce, HONEY yazdı:

Vayyy R kaderdaşım :)

İsallah en kisa zaman da hayaline kavusursun

5 yaşında oğlum söylüyor ben söyleyemiyorum, çok uğraştım geçen sene çıkıyor gibi oluyor dilim dönmüyor tam. Eşim oğlumuzda çıkacak diye çok korkuyordu 😂

2 saat önce, yusuf yazdı:

Size bir örnek daha anlatayım hocam o zaman. Tek gidiş tek geliş yolda 3-4 araba ve önümüzde bir kamyon var. İlk fırsatta önünüzdeki araçlar bir bir kamyonu geçip şeride girerken siz hepsini geçiyorsunuz :) bu sahneyi trabzonda bolca yaşıyorum 

Hocam yeter anlatma ne olur diyordu 1.2 ciler dinlemiyordu Yusuf Hocam 😁

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention]   bak bunun jantları dijondan daha güzel, kaçırma bunu.
18" 19" bizi aşar ustad

Konforu 17" de bozarsa geri dönüş yaparım
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Kurucu Yönetici

Kapora alındı.

Pazartesi bir aksilik olmazsa gidiyor Aslanım.

Bu 4. Arabam, muhtemelen beni en mutlu eden araç olarak kalacak. 

Bu keyfi 1.5 yıl dolu dolu yaşattı bana.

Dileyen herkese nasip olur bu şans inşallah....

AC268571-7D16-446E-9A90-5FD5ABE0276B.jpeg

Son kez dağları görsün dedim :) bir daha asfalt dışına çıkmaz herhalde.

F9805E45-5AFC-4D04-9013-8A50A2D199FB.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
23 dakika önce, yusuf yazdı:

Kapora alındı.

Pazartesi bir aksilik olmazsa gidiyor Aslanım.

Bu 4. Arabam, muhtemelen beni en mutlu eden araç olarak kalacak. 

Bu keyfi 1.5 yıl dolu dolu yaşattı bana.

Dileyen herkese nasip olur bu şans inşallah....

AC268571-7D16-446E-9A90-5FD5ABE0276B.jpeg

Son kez dağları görsün dedim :) bir daha asfalt dışına çıkmaz herhalde.

F9805E45-5AFC-4D04-9013-8A50A2D199FB.jpeg

Hayırlı olsun hocam. Acaba ne kadara verdiniz?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun çok güzel araç bende takipte idim, golf sıralıyordum fiyata göre sizin araç en üstte olunca denk geliyordu :) 

Acaba sakıncası yok ise sonraki araç ve segment olarak düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
3 dakika önce, Kingslayer yazdı:

Hayırlı olsun çok güzel araç bende takipte idim, golf sıralıyordum fiyata göre sizin araç en üstte olunca denk geliyordu :) 

Acaba sakıncası yok ise sonraki araç ve segment olarak düşüncelerinizi öğrenebilir miyim?

Hocam sıfır ateca için kapora verdim exellence paket ve cam tavan. 2. El araç almak istemedim sıfırlar daha ucuzken. 

2 çocuk olunca biraz yavaş giden bir araba alayım dedim :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, yusuf yazdı:

Hocam sıfır ateca için kapora verdim exellence paket ve cam tavan. 2. El araç almak istemedim sıfırlar daha ucuzken. 

@yusuf Hocam hayırlı olsun. İyi tercih olmuş özellikle sıfır konusunda :). Bende su an tek çocuk var tam yetiyoruz. İkinci çocuk olursa insallah bende SUV almayı düşünüyorum. 

Sağlıklı günlerde kullanınız hocam. 🤲🏻

tarihinde Kingslayer tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

250ye r-line Golf'ler varken, 340 e gerçek Golf R üstelik ekstra ekstra donanımlı. hayırlı olsun, sıfır ateca tercihi de güzel.

tarihinde ahmet306 tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
45 dakika önce, tiesay yazdı:

@yusuf şuan seat tam bir fiyat/performans markası konumunda. Özelikle ateca çok iyi bir seçenek. Eğer SUV alacak olsam şuan Ateca en iyi tercih gibi duruyor.

Şimdiden hayırlı olsun. 

Vag gurubu dışına çıkmak istemedim. Sıkıldıkça yeni şeyler takarım araca. Vag dışında biraz zor :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
On 17.06.2020 at 8:25 PM, yusuf yazdı:

@tiesay Aracı aldığımda kızım 4 yaşındaydı. Ufaklık daha gelmemişti. 

Ben aracı genelde Race modda kullanıyorum. Viraj limiti hariç limitlerini gördüm. Viraj limiti için yürek lazım. Viraj da koptuğuna şahit olmadım henüz. 

262de elektronik kesici var. Daha yukarı çıkamadım. 

Otoban da keyifli zamanlarım oldu. İnsanların %99u araç hakkında hiçbirşey bilmediği için geçildikleri zaman çok garip bir surat ifadesine bürünüyorlar. Özellikle önüm dolu iken selektör atanlarla oynamak çok hoşuma gidiyor. Önüm boşaldığında yol veriyormuş gibi yapıp sağ şerite geçiyorum. Sonrasında adam ne kadar uğraşsa da geçemiyor.  tam böyle burun buruna gelene kadar bekleyip sonrasında uzamak...

Satmasam mi acaba :)

Nerden baksan kral hareket, zira çok sinirimi bozan bir durum

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
3 saat önce, yusuf yazdı:

İstediğin donanımda bir araç var beklemek yerine hemen teslim alabilirsiniz isterseniz istanbulda araç ilgilenirseniz satış temsilcisine sorabilirim

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
7 saat önce, altinoluksd yazdı:

İstediğin donanımda bir araç var beklemek yerine hemen teslim alabilirsiniz isterseniz istanbulda araç ilgilenirseniz satış temsilcisine sorabilirim

Hazır araç buldum hocam. Kapora da verdim. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
11 saat önce, yusuf yazdı:

Hazır araç buldum hocam. Kapora da verdim. 

Size herhangi bir bilgi verdiler mi xcellence paketlerde cam tavanı kaldıracaklarmış size bu konu hakkında bilgi verdiler mi ? 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...