Jump to content

Recommended Posts

• Kurucu Yönetici

ARAÇ BİLGİLERİ

Genel bilgiler:  Araç 2 yıla yakındır bende. Önemli bir kazası yok. Gırtlak dolu desek yalan olmaz. 

Asla isteyerek satmayacağım bir araç. Keşke imkan olsa da 2. Bir araç alsam yanına. 

Boya ve değişen:  Sağ ön çamurluk değişen, sağ ön kapı boya, bagaj kapağı boya. Hasarlar yüzeyseldir. Toplam 15.000 civarı tramer var 3 parça halinde. 

Fiyat: 380.000TL

Donanım olarak standart haricinde...

1. Ön iki koltuk ısıtma
2. Hafızalı, elektrikli ve masajlı sürücü koltuğu, elektrikli yolcu koltuğu 
3. Otomatik park sistemi PLA 3.0
4. Çevre görüş sistemi ( önde, arkada ve aynalarda kamera vardır.)
5. Adaptif hız sabitleyici ve şehir içi fren destek sistemi
6. Şerit takip, tabela okuma ve uzun far asistanı ( DLA öndeki aracı perdeler ve uzun o şekilde açık kalır)
7. Dynaoudio ses sistemi 
8. Makyajlı kasa stoplar 
9. Discover pro mib 2.5 medya cihazı 
10. Kapılarda ses yalıtımı vardır.
11. Dijital lastik basınç izleme sistemi. Her jant içinde sensör vardır. 
12. Cam tavan
13. Kör nokta ve parktan çıkış Yardımcısı
14. Tokyo garaj da geçen yaz seramik kaplama yapılmıştır. 
15. 19 inc fabrikasyon pretoria jantlar vardır, lastikler 3 ay önce goodyear asym 5 olarak alınmıştır ve 1 yıl kaskoludur.

FOTOĞRAFLAR:

02913242-7517-446A-88FE-CA328E3245D3.jpeg4D89FF33-9ACC-4EE8-8FBE-DAFF49FD27CC.jpeg27E3C582-4884-46CD-A318-E508D54FD2EC.jpegD383F3D1-589A-44C1-A976-CC6A338088AB.jpeg82A601E6-1E5A-49C6-83AF-2308FE7B9583.jpeg5233A988-8BB2-4256-B2D3-6710C02ECFC4.jpeg473AB151-75E4-4DC7-8FCA-1DB5760F6E7F.jpeg1D336E1A-C079-4E9E-846A-07B5B308D224.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 70
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Kapora alındı. Pazartesi bir aksilik olmazsa gidiyor Aslanım. Bu 4. Arabam, muhtemelen beni en mutlu eden araç olarak kalacak.  Bu keyfi 1.5 yıl dolu dolu yaşattı bana. Dileyen her

Dayanmak zor olsa da bu araç ile sakin kalamıyorum. Bunu satmamanın tek yolu bu aracı hobi olarak kullanıp arada pist falan gitmek. Bende ne 2. Araç alacak bütçe var ne de pist için ayıracak bütçe  

ARAÇ BİLGİLERİ Genel bilgiler:  Araç 2 yıla yakındır bende. Önemli bir kazası yok. Gırtlak dolu desek yalan olmaz.  Asla isteyerek satmayacağım bir araç. Keşke imkan olsa da 2. Bir araç alsa

Konudaki görseller

• Kurucu Yönetici
5 dakika önce, tiesay yazdı:

Vay be, forumun ağır topu Golf R da geldi. 

Yalnız yönetim toptan golfleri satıyor, bilmediğimiz bir husus mu var?:)

Ben daha önce 1.2 midline Plus sattım. Devamında döndüm dolaştım yine golf aldım. Kürkçünün dönüp dolaşıp geleceği yer burası 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
Bir saat önce, Holigan yazdı:

@yusuf yusuf hocam hayırlı satışlar. satılacak araç değil sizinki, demek ki acil bi ihtiyaç olmuş. En kısa sürede satılması ve kıymet bilene gitmesi dileğiyle.. 

Aciliyetim yok hocam çok şükür. Biraz peşinat arttırırsam ev alabilirim sadece. Biraz daha sakin kullanacağım bir araca geçiş yapmak istiyorum. 2 çocuk var ve bu araç ile sakin kalmak çok mümkün değil. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
7 dakika önce, slck yazdı:

@yusuf hayırlısı olsun.İstanbulu bırakıp Trabzonamı döndünüz.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 aya yakındır burdayım hocam. Uzaktan çalışma sistemi bitene kadar da durmayı düşünüyorum. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
7 saat önce, yusuf yazdı:

4D89FF33-9ACC-4EE8-8FBE-DAFF49FD27CC.jpeg

Bu canavarla sağ şeritten 90 ile nasıl gidiyorsunuz hocam? Bu nasıl bir beygir dizginleme yöntemi; bize de söyleyin :)

Şaka bir yana; satmanıza üzüldüm. Umarım değerini bilecek birine gider ve ölücü mezarcı saçma sapan insanlarla muhatap olmazsınız...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
5 dakika önce, SCC yazdı:

Bu canavarla sağ şeritten 90 ile nasıl gidiyorsunuz hocam? Bu nasıl bir beygir dizginleme yöntemi; bize de söyleyin :)

Şaka bir yana; satmanıza üzüldüm. Umarım değerini bilecek birine gider ve ölücü mezarcı saçma sapan insanlarla muhatap olmazsınız...

Arkada biri 5 biri 1 yaşında ufaklıklar olunca biraz daha dikkatli oluyor insan. Fotoğraf bir tünel çıkışıydı galiba. Tünellerde acc 90a ayarlıyorum. Onun haricinde 1-2 kez basmam hariç İstanbul - Trabzon arası hep 120-130 bandında gelmeyi başardım :) yakıt tüketimi de sabırlı olmamın ödülü oldu. İstanbul çıkışı trafik olmasa (geredeye kadar) herhalde 7.2-7.3 olurdu ortalama. 

92094B26-2BFA-4596-9A3D-BA67BF14833E.jpeg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] kaderimiz aynı hocam ama benim R leri söyleyememem R almıyacağım anlamına gelmiyor sırada ya Type R var ya da Golf R nasip olursa tabi
Vayyy R kaderdaşım :)

İsallah en kisa zaman da hayaline kavusursun
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici
5 saat önce, caglar_61 yazdı:

@yusuf 2 çocukla golfe iyi sığmışsın üstat ben tek cocukla problem yaşıyorum özellikle memlekete gelip giderken malum yağıydı balıydı konserveliklerdi cocuğun bebek arabası her şeye mani oluyor :/

Valla hocam araç yetiyor aslında. Yine golf alabilirim sattıktan sonra. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@yusuf Anladığım kadarıyla bu canava(R)' a sahip olduğunuzdan bu yana her zaman çocuğunuz vardı. (yanlışsam düzeltin lütfen) 

Peki hiç tek kullanım yaptığınız zamanlar olmadı mı acaba pist, otoban vb.? Aracın limitlerini görmeden satmıyorsunuzdur sanırım. Yokmu güzel hikayeler paylaşacağınız? 

Nedense sizin aracı satmanıza ben burada üzülüyorum gibi tuhaf bir his oluştu içimde, bana ne oluyorsa.. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • Kurucu Yönetici

@tiesay Aracı aldığımda kızım 4 yaşındaydı. Ufaklık daha gelmemişti. 

Ben aracı genelde Race modda kullanıyorum. Viraj limiti hariç limitlerini gördüm. Viraj limiti için yürek lazım. Viraj da koptuğuna şahit olmadım henüz. 

262de elektronik kesici var. Daha yukarı çıkamadım. 

Otoban da keyifli zamanlarım oldu. İnsanların %99u araç hakkında hiçbirşey bilmediği için geçildikleri zaman çok garip bir surat ifadesine bürünüyorlar. Özellikle önüm dolu iken selektör atanlarla oynamak çok hoşuma gidiyor. Önüm boşaldığında yol veriyormuş gibi yapıp sağ şerite geçiyorum. Sonrasında adam ne kadar uğraşsa da geçemiyor.  tam böyle burun buruna gelene kadar bekleyip sonrasında uzamak...

Satmasam mi acaba :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=17078]tiesay[/mention] Aracı aldığımda kızım 4 yaşındaydı. Ufaklık daha gelmemişti. 
Ben aracı genelde Race modda kullanıyorum. Viraj limiti hariç limitlerini gördüm. Viraj limiti için yürek lazım. Viraj da koptuğuna şahit olmadım henüz. 
Otoban da keyifli zamanlarım oldu. İnsanların %99u araç hakkında hiçbirşey bilmediği için geçildikleri zaman çok garip bir surat ifadesine bürünüyorlar. Özellikle önüm dolu iken selektör atanlarla oynamak çok hoşuma gidiyor. Önüm boşaldığında yol veriyormuş gibi yapıp sağ şerite geçiyorum. Sonrasında adam ne kadar uğraşsa da geçemiyor.  tam böyle burun buruna gelene kadar bekleyip sonrasında uzamak...
Satmasam mi acaba
Hahaha kedinin fare ile oynadığı gibi :)

Deli edip birakiyorsun ustad
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, yusuf yazdı:

Yusuf hocam satmayın :) forumda bi R olsun sembol niteliğinde :sofor:
hem kızınız çok üzülür. Yumurcak boy atmış sanki. Allah’ım herkesin evladını bağışlasın. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, yusuf yazdı:

Hocam gönlüm rahatladı valla, tamam artık satabilirsiniz. :D

Ama yerine koyacağınız araç da bu oyunları yapacak birşey olsun, yoksa her selektör atıldığında eskiyi yad edersiniz gibi geliyor. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...