Golf 7 aracımın direğindeki etiket

Mertcan33

Üye
İsim
Mertcan veriralmaz
Merhaba arkadaslar Golf 7 aracımın sol iç direğinde etiket olduğunu fark ettim ve etiket plastik aksaminin içinden geliyor. Acaba daha önce değişmiş olabilir mi diye sizlere sormak istedim değerli arkadaşlar.. 

IMG_20200616_155938.jpg

Merhaba arkadaslar Golf 7 aracımın sol iç direğinde etiket olduğunu fark ettim ve etiket plastik aksaminin içinden geliyor. Acaba daha önce değişmiş olabilir mi diye sizlere sormak istedim değerli arkadaşlar.. 

Ekli dosyayı görüntüle 34342
Merhaba Hocam. Plastik kısmı trim aparatıyla söküp bakabilirsiniz.  Muhtemelen Bilgi etiketi olup Tarihinden anlaşılabilir sonradan takılıp takılmadığı.

Ilk defa gordum hocam bence baktirmaktan zarar gelmez. Araci nereden aldiniz, hele galeriden aldiysaniz hemen baktirmakta fayda var.

[mention=208]Ender[/mention] fabrika çıkışında etiket oluyor mu hocam 
Kablolarda olur hocam bakmakta fayda var.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@ZITIPAŞA aracı normal sahisdan aldım 29binde aldım yani orda etiket olması kafamı kurcaladi tarcanlarda yakın değil ki gideyim 

Plastik parçaların bir kısmında parça numarası kağıt etiketlerde yazıyor. sizin etiketin de zamanla yapışkanlık özelliği kaybolmuş ve etiket aşağı düşmüş olabilir. cımbız ile çekin veya trimi sökün. bir zararı yoktur en azından içiniz rahat eder.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayni etiket benim aracimdada var oradan zamanla sarkmis ben araci sifir aldim basina bisey gelmedi onum icin sizde sorun yapmayin bence normal bi durum. Zamanla etiket yapiskanini yitirip oradan sarkmis.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mustik anladım hocam için rahatladı ozaman onu cımbızla çekeyim. Orası okadar sıkı nasıl kaymış çok ilginç :)

PLASTİK PARÇALARIN BİR KISMINDA PARÇA NUMARASI KAĞIT ETİKETLERDE YAZIYOR. SİZİN ETİKETİN DE ZAMANLA YAPIŞKANLIK ÖZELLİĞİ KAYBOLMUŞ VE ETİKET AŞAĞI DÜŞMÜŞ OLABİLİR. CIMBIZ İLE ÇEKİN VEYA TRİMİ SÖKÜN. BİR ZARARI YOKTUR EN AZINDAN İÇİNİZ RAHAT EDER.
Merhaba Sanırım farkında olmadan büyük harf kullandınız. Değerli hocam Lütfen küçük harf kullanımına dikkat edelim. 

PLASTİK PARÇALARIN BİR KISMINDA PARÇA NUMARASI KAĞIT ETİKETLERDE YAZIYOR. SİZİN ETİKETİN DE ZAMANLA YAPIŞKANLIK ÖZELLİĞİ KAYBOLMUŞ VE ETİKET AŞAĞI DÜŞMÜŞ OLABİLİR. CIMBIZ İLE ÇEKİN VEYA TRİMİ SÖKÜN. BİR ZARARI YOKTUR EN AZINDAN İÇİNİZ RAHAT EDER.
Güccük yaz.

Geri
Üst Alt