Bakım hakkında

Arkadaşlar ATE marka fren balatası kullanan var mı acaba bir de nerden aldığını da yazarsa sevinirm.

Bu iki ürünü kullanan var mı ?

Konsantre ürünler mi bunlar? 
Birde motulun sulandırılmış ürünü var 5lt olarak satılıyor. Hangisini tavsiye edersiniz?

712D326C-1009-47FD-AB3D-B84695A88EEA.png

88719D42-AAE1-452B-B4C5-F01E417298CD.png

Golf 7 benzin 1.2  2016 model araca ne kadar antifriz gider saf suyla karıştırırsak ne oranda karıştırmalıyız?

yonlendirmek gibi olmasin ama balatalari mga markasi ile degistirdim hic fena degil. 200 km gecti cit yok. yerli olsa gerek. materyal icerigini bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Rx7
@krym liqui molyde kararsız kaldım. Kfs 13 yazıyor g13ü karşılıyormudur? 

@zdezen forumda baktığım kadarıyla ferodo kullanan çok. Ve genel olarak memnunlar. 

@krym liqui molyde kararsız kaldım. Kfs 13 yazıyor g13ü karşılıyormudur? 
KFS 13 dediği aslında G13 ama neden G13 dememiş veya diyememiş çünkü VW onayını almamış., bu sebebten adını KFS 13 diye adlandırmayı tercih etmiş,

Antifiriz alırken alacağınız ürünün "saf antiifiriz" mi yoksa "kullanıma hazır tip" antifiriz mi.., bunu dikkat ederek alınız,

Motul 'ün saf ve kullanıma hazır 2 çeşidi de var,

Aldığınız antifirizde şişenin/bidonun üzerinde yazan üretim tarihi ve son kullanım tarihine dikkat ediniz., X bir satıcı uygun fiyatlı satıyorsa bu eski tarihli olma olasılığı yüksektir.

@yalinortalama 5-6 litre kapasitesi var, kesin net bişey söylemek zor

• Beğen
Tepkiler: Rx7
Avrupa yakası Esenler bayrampaşa civarına yakın bizim araçlardan anlayan usta tanıdığı olan yada önerebileceğiniz bir servis var mı ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt