Golf Mk7,5 R-Line Aracıma Satış Fiyatı Belirleyelim :)

Hocam tamamen aracınıza ve özelliklerine bakıp şöyle içimden gelen fiyat 250-300 arası, daha aşağısı kesinlikle olmaz. Yukarısıda kârdır. Ama emin olun eğer siz bu aracı satarsanız araca sizden daha iyi bakacak birini bulamama ihtimali çok yüksek. Yinede hayırlısı diyelim. 

@Ender abi “şu anda aklıma gelmeyen daha fazlası”ndan kastın Wolfsburg‘taki fabrikanın anahtarı herhalde... 😅

🧿
:)   :)  sesli güldüm. 

Çok şeyler katmaya çalıştım araca, Aklımda olmayanlar mutlaka vardır diye  ;)

İlk önce hayırlı satışlar Şuanki piyasaya göre min 240 max 260 arası Tahminimce güzel makine 🙂
Teşekkürler Hocam. Daha güzellerini nasip etsin rabbim sizlerede inşallah.

245 üstü fahiş fiyat kategorisine girer. Pazarlık ile 244.999,99'a olabilir :) . (Bi zamanların R parası :( )

@Ender hocam ötv indirimi tüyosu mu aldınız  :)

Önce pretoria şimdi komple, yerine ne gelecek inşallah? 

Hocam tamamen aracınıza ve özelliklerine bakıp şöyle içimden gelen fiyat 250-300 arası, daha aşağısı kesinlikle olmaz. Yukarısıda kârdır. Ama emin olun eğer siz bu aracı satarsanız araca sizden daha iyi bakacak birini bulamama ihtimali çok yüksek. Yinede hayırlısı diyelim. 
Çok Teşekkürler Recep Hocam. Satmaya kesin karar verirsem Emin ol Alıcısında bir takım kriterler ararım Araca özenli bir Alıcısı olması konusunda.

245 üstü fahiş fiyat kategorisine girer. Pazarlık ile 244.999,99'a olabilir :) . (Bi zamanların R parası :( )
R olmuş 500 Hocam keşke daha uygun olsa da bende alsam Golf R 

Bazı ayrılıklar vardır ki gönlüne bir defa düştü mü, geri dönüşü olmaz. 

İş, sevgili, araç... 

@Ender hocam ötv indirimi tüyosu mu aldınız  :)

Önce pretoria şimdi komple, yerine ne gelecek inşallah? 
ÖTV indirimi hakkında düşüncelerimi ifade etmiştim ama yinelemek gerekirse Herkesin beklediği şekilde olması imkansız. Ekonomimiz iyi değil dolayısıyla hareketlendirmek adına belki ötv küçük ve kısıtlı bir şekilde yedek oyuncu gibi oyuna dahil olabilir ama maçın uzatmalarına gelindiğinden pek bir şey değiştireceğini sanmıyorum. Keşke ciddi bir indirim gelse de Vatandaşlar olarak hepimiz rahat etsek.

Pretoria için ise Zevkimizi aldık Artık yeni sahibini arasın dedim :)  Pretoria ayrı bir jant hakikaten

Bazı ayrılıklar vardır ki gönlüne bir defa düştü mü, geri dönüşü olmaz. 

İş, sevgili, araç... 
Sanki öyle bir şey bende ki de hocam. Bu aracıma çok ısınamadım nedense eski golf aracım kadar. Oysa en dolu olanda buydu ama olmayınca olmuyor deme ki :)  

Hocam aracınız çok güzel maşallah Allah kaza bela vermesin.

Böylesi dolu bir aracı satıyor olmanıza üzülsem de umarım sizin gibi değerini bilecek birisine nasip olur.

Hocam aracınız çok güzel maşallah Allah kaza bela vermesin.

Böylesi dolu bir aracı satıyor olmanıza üzülsem de umarım sizin gibi değerini bilecek birisine nasip olur.
Teşekkür ederim Hocam. Hayırlısı olsun inşallah. Bakalım netleşince satışımız Buradan ayrıca paylaşırım bilgilendirme adına.

@Ender hayırlısı olsun hocam. İçimden bir his R alacaksınız diyor. :)  

Geri
Üst Alt