Herkese Samsun ve Ankara'dan Merhaba

@Kemo55 Aleyküm selam hemşehrim. Hoşgeldiniz galiba Ankara - Samsun arası git gel yapıyorsunuz? 

Hoşgeldiniz 3 sene önce bende polo varken Vezirköprü-Çankırı-Ankara yapmıştım 1 yılda 30bin km olunca satmıştım.

Hoşbuldum arkadaşlar @farukal esasen Ankara-Samsun,Ankara-Antalya gidiyorum geliyorum 52000 km'nin tahmini 10 bini şehiriçidir

@agacmalzeme Ben memnunum da şu dsg şanzımanın arıza çıkartma ihtimalini düşünmekten bazen satayım aklımdan çıksın diyorum..

@Kemo55 3 adet DSG aracım oldu 30-70-80 bin kullandım hiç birinde bi sorun yaşamadım inşallah sonrasında yaşamam. Bazılarında şanssızlık olup kısa sürede arıza çıkarabiliyor uzun yol yapıyorsanız pek bi sorun yaşamazsınız. Şehir içinde çok durkalkta ısınırsa dikkat edin baktınız çok trafik var manuele alıp 1. 2. Vites geçişlerini siz yapın. Çok fazla takmayın sakınan göze çöp batar 🙂

@agacmalzeme Zaten sıkıntıda benim için son son cümlenizde.Abartmasız 40000 km net uzun yol ve uzun yolda kuralları ben belirlerim dsg değil :)  aracı park ederken efsane önce N ardından park freni ve P konumu,ışıklarda yine N konumu,kesinlikle start/stop kullanmam ,yokuş kalkışlarda manuel olarak 1 de kalkış.Uzun yıllardır uzun yol sürücüsü olmam ve uçuk markalar dışında kullanmadığım aracın kalmamasının (iş makinaları,kamyon,çekici içinde ) da verdiği tecrübeyle emin olun Vw grup bana plaket verebilir ama sakınan göz gözdür.

Bu arada aracımı sıfır aldım ve sadece shell vpower yakıt koydum.

Sonuç aracımı seviyor olmam vesilesi ile satmayı erteliyorum.

Saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kepçe dedinizde Cuma günü bahçeye tel çektirmeden önce düzeltilmesi gereken yerler için kepçe getirttik adam bi türlü dediğimiz gibi yapamadı ver şunu dedim vermedi adam😅

Samsun ve Ankarada yaşamaktayım sıfır olarak aldığım 2016 Golf 1.2 tsi aracı sahibiyim 52000 km de  herkese selamlar saygılar.
Aramıza Hoş Geldiniz Kemal Hocam. Keyifli forumlar.

Geri
Üst Alt