Selamlar

OsmanFurkan

Yeni Üye
İsim
Furkan
Herkese merhaba saglikli gunler dilerim. Bitlis'te yasiyorum. Ingilizce ogretmeniyim. 2015 model Golf 1.2 TSI Comfortline Surus&Isik paketi araca sahibim. Umarim en kisa surede araci deneyimleyip konusunu acmak nasip olur.. Herkese selamlar sevgiler..

Moderatör tarafında düzenlendi:
VPo0Py.jpg

ssDhh0.jpg

Herkese merhaba saglikli gunler dilerim. Bitlis Ahlat'ta yasiyorum. Ingilizce ogretmeniyim. 2015 model Golf 1.2 TSI Comfortline Surus&Isik paketi araca sahibim. Renault ve Opel'den sonra bu araca gecince kaliteyi ve farkliligi hissettim. Henuz araca alisma surecindeyim. Umarim en kisa surede araci deneyimleyip konusunu acmak nasip olur.. Herkese selamlar sevgiler..
Hoş geldiniz hocam.

Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin aracınıza, rengi çok güzel maşallah.  (y)

Aracınız ile ilgilenmeyi seviyorsanız, alışma sürecinden sonra araştırma-geliştirme sürecine gireceksiniz muhtemelen. :)

herkese ayri ayri tesekkur ederim.. arac tutkunu biriyim. arabaya binmeyi ve ilgilenmeyi cok seviyorum. benzer bir platformda aktif olarak uyeyim ancak golf ile ilgili vw ile ilgili net bilgileri sanirim buradan, en kesin kanaldan alabilirim. :)

ilk etapta start&stop (calisma araligini kestiremiyorum, olmadik zamanlarda durup calisiyor. tamamen devre disi da birakmak istemiyorum), multimedya (video oynatma, ektra ozelliklere erisim ihtiyaci..) ve gizli ozellikler konusunda bilgilenmem gerek..

• Beğen
Tepkiler: SCC
Herkese merhaba saglikli gunler dilerim. Bitlis Ahlat'ta yasiyorum. Ingilizce ogretmeniyim. 2015 model Golf 1.2 TSI Comfortline Surus&Isik paketi araca sahibim. Renault ve Opel'den sonra bu araca gecince kaliteyi ve farkliligi hissettim. Henuz araca alisma surecindeyim. Umarim en kisa surede araci deneyimleyip konusunu acmak nasip olur.. Herkese selamlar sevgiler..
Aramıza hoş Geldiniz Furkan Hocam. Aracınızda hayırlı olsun. Keyifli Forumlar dilerim.

@OsmanFurkan hocam hoşgeldin..aynı branştanız..golfe alışma sürecinin çok uzun olacağını sanmam çok keyifli bir araçtır..keyifli forumlar hocam 

herkese ayri ayri tesekkur ederim.. arac tutkunu biriyim. arabaya binmeyi ve ilgilenmeyi cok seviyorum. benzer bir platformda aktif olarak uyeyim ancak golf ile ilgili vw ile ilgili net bilgileri sanirim buradan, en kesin kanaldan alabilirim. :)
Doğru adrestesiniz hocam kuşkunuz olmasın :)  

Geri
Üst Alt