Rcd330 rehber sorunu

QilyassoQ

Yeni Üye
İsim
İlyas inan
Arkadaşlar merhaba. Arabamda resimdeki rcd330 var desay marka . Bluetooth ile rehber aktarımı sorunsuz yapıyor fakat bazı numaraları kayıtlı olmasına rağmen kişiyi bulmuyor aradıklarında hep numara çıkıyor bir kaç numarada bunu yapıyor . Nasıl halledebilirim . 
not : multimedya resetlendi ,Bluetooth ayarları sıfırlandı komple numaralar tekrar aktarıldı kişinin ismini değiştirdim . Bunların hepsini yaptım olmadı 

BC884273-92FA-46AC-9DF2-C3C8A0275A24.jpeg

Eski rcd330 tip kullanıyordum ondada bu sorun vardı.. fotodaki carplayli rcd330 a geçtim ondada aynı sorun var.. telefonla alakalı sanırım telefonum 6s

Edit: ekranda çizgileriniz sarı.. ben kırmızı olarak kullanıyorum isterseniz sizde öyle kullanabilir vcds ile.. 3 seçenek var kırmızı sarı mavi
a33c679a36c1eb37a171376fd89d583e.jpg

Upvote 0
Eski rcd330 tip kullanıyordum ondada bu sorun vardı.. fotodaki carplayli rcd330 a geçtim ondada aynı sorun var.. telefonla alakalı sanırım telefonum 6s

Edit: ekranda çizgileriniz sarı.. ben kırmızı olarak kullanıyorum isterseniz sizde öyle kullanabilir vcds ile.. 3 seçenek var kırmızı sarı mavi
a33c679a36c1eb37a171376fd89d583e.jpg
Vcds ile vag kablo ile nasil degisiyor acaba bu rcd 330 daki cizgi renkleri? Bende de sari ama kirmizi yapmak istiyorum bir kodu falan var mi acaba?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Upvote 0
Benimde sarı kaldı. Göstergeler kırmızı kırmızıya çevirmek istiyorum 

Upvote 0
5F de coding de hangi byte da hatırlamıyorum ama golf hıglıne seçeneği var onu golf hybrid yaparsanız kırmızı oluyor..

Upvote 0
Numaraların kayıt olayında yaşadığınız problem bende de oluyor. Bi kaç numara kayıtlı olmasına rağmen isim ile çıkmıyor numara olarak çıkıyor. Bir de son aramalarda olması gerekirken bazen çıkmıyor arayanlar vs 

Upvote 0
Byte 18 açılış logosunu değiştiriyor. Bende de kırmızı mavi yapmaya çalışıyorum

Upvote 0
Byte 18 açılış logosunu değiştiriyor. Bende de kırmızı mavi yapmaya çalışıyorum
Byte 18 de startup screen diye yazıyorsa başlangıç ekranıdır oda tek seçenek GTE olarak açılıyor.. Diğer byte lara bakın lütfen tam hatırlamıyorum şuan ama var eminim

Upvote 0
Bende de aynı cihazdan var, ama şimdiye kadar numaralar ile ilgili bir sorun yaşamadım. Bende de menu tuşuna basınca klima görseli gelmiyor, bunu çözebilen var mı?

Upvote 0

Geri
Üst Alt